WP

Filmowa jesień z Objazdowym Kinem Visa

Od 5 października w Objazdowym Kinie Visa aż trzy wyjątkowe premiery i wielkie gwiazdy filmowe. Widzowie zobaczą na ekranie m.in. Maję Ostaszewską, Roberta Więckiewicza, Adama Woronowicza, Magdalenę Różczkę i Romę Gąsiorowską. Przed nami aż 120 seansów na Pomorzu, Kujawach i Śląsku. Emocji dostarczą nie tylko filmy, w październiku z widzami spotka się Edyta Herbuś!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Juliusz" / Kino Świat
"Juliusz" / Kino Świat (Materiały prasowe)
WP

Jesienne wieczory idealnie komponują się z kinem, szczególnie wtedy, kiedy przyjeżdża ono bezpośrednio do widza. Tym razem nasza ekipa filmowa zatrzyma się m.in. w Suchej Beskidzkiej, Sycowie, Kłodawie, Strzelcach Opolskich i Wąbrzeźnie.

Objazdowe Kino Visa rusza w Polskę nie tylko z najciekawszymi filmami, przygotowaliśmy również specjalne promocje. Na wszystkich widzów czeka aż 25% zniżki przy płatności kartą Visa. Oferta obowiązuje przy zakupie biletów do kina i zestawów w barku kinowym.

W naszym październikowym repertuarze znalazły się aż trzy premierowe propozycje: długo oczekiwany film Marka Koterskiego "Siedem uczuć”, polska komedia romantyczna „Serce nie sługa” oraz kontynuacja doskonale znanej widzom animacji "Hotel Transylwania 3”. Oglądanie tego filmu będzie wspólną rodzinną przyjemnością. W polskim dubbingu dorośli szybko rozpoznają głosy Krystyny Czubówny i Szymona Majewskiego.

WP
Materiały prasowe
Podziel się

Dodatkowo w repertuarze komedia "Juliusz” z Wojciechem Mecwaldowskim w roli głównej oraz aż dwie propozycje dla dzieci: "Mała stopa” i "Księżniczka i smok”. Z tym ostatnim tytułem wiąże się niezwykłe spotkanie w Strzelcach Opolskich.

Zapraszamy we wtorek 9 października o godz. 16:30 do Strzeleckiego Ośrodka Kultury przy Pl. Żeromskiego 8. Widzowie najpierw zobaczą na wielkim ekranie filmową księżniczkę Basię, a potem spotkają się z Edytą Herbuś, która użyczyła głosu tej bajkowej postaci. To będzie wyjątkowy wieczór, który zaczaruje dziecięcą publiczność. Zainspirowani pełną wdzięku animacją opowiemy o magii książek, dzięki którym bajkowy świat jest na wyciągnięcie ręki. Spotkanie poprowadzi autorka bloga rozmawiambolubie.pl – Weronika Wawrzkowicz.

Pod koniec października prawdziwy filmowy deser. W wybranych miejscowościach pokażemy wzruszający film Janusza Kondratiuka "Jak pies z kotem”. Na wielkim ekranie zdobywcy nagród na 43. Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – Aleksandra Konieczna i Olgierd Łukaszewicz.

WP
Materiały prasowe
Podziel się

Już dziś sprawdź na filmowej mapie Polski, kiedy odwiedzimy Twoją miejscowość! Informacje o bieżącym repertuarze oraz trasę naszych pokazów znajdziesz na stronie www.Kino.Visa.pl

Bilety dostępne są w kasach kina oraz w internetowej przedsprzedaży.
Aby być na bieżąco, polub facebookowy profil Objazdowego Kina Visa i stań się częścią filmowej przygody! www.facebook.com/KinoObjazdowe

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP