Trwa ładowanie...
Materiał Partnera
filmy
Sylwia Zimowska
16-02-2022 13:40

Filmowy wieczór? Ruszyła akcja dla kinomanów!

Można nie lubić zimy, ale nie da się zaprzeczyć, że ma ona jedną zaletę – wcześnie zachodzące słońce, które sprzyja ulubionej rozrywce miłośników filmów i seriali. Wieczorny seans na kanapie, przekąska i oczywiście Coca-Cola – to jest to! A może być nawet lepiej, bo teraz wraz z tym kultowym napojem otrzymujmy szansę na zdobycie atrakcyjnych nagród!

Partnerem jest Coca-Cola
Filmowy wieczór? Ruszyła akcja dla kinomanów!Źródło: materiały partnera
d42b8rd
d42b8rd

Gdy dni są krótkie, a noce coraz zimniejsze, większość z nas po pracy biegnie do domu, by wskoczyć w wygodne ubranie, ogrzać się w przytulnym wnętrzu i oddać ulubionym rozrywkom. Dla kinomanów wydłużony wieczór to idealna okazja do nadrobienia serialowych i filmowych zaległości. Wystarczy parę kliknięć na pilocie czy konsoli, by znaleźć coś interesującego do obejrzenia w domowym zaciszu.

Bądźmy szczerzy, cóż może być lepszego od maratonu nowego sezonu ulubionego serialu lub trylogii ukochanego fantasy w wersji rozszerzonej, która skutecznie odrywa od szarej rzeczywistości? Poprawiające humor, odjechane komedie w gronie przyjaciół czy może skandynawskie thrillery kryminalne, pozwalające wcielać się w rolę detektywa? Takie przykłady można mnożyć w nieskończoność. W tym temacie warto jednak wspomnieć o jeszcze jednym aspekcie, który podnosi wartość całego doświadczenia.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Jak zorganizować niezapomniany seans w domu?

Jasne, że można po prostu rzucić się na kanapę i włączyć telewizor. Chyba każdy z nas ma takie dni, kiedy zwyczajnie brakuje energii na coś więcej. Jednak najwięksi filmomaniacy starają się dbać o należytą atmosferę w czasie każdego seansu, bo gwarantuje ona intensywniejsze doznania, które sprzyjają też głębszemu relaksowi.

d42b8rd

Gdy zapraszamy na filmowy wieczór znajomych, postarajmy się, by było im najwygodniej jak to możliwe. Zadbajmy, by każdy miał przy sobie poduchę i ciepły kocyk.

Jeżeli nie oglądamy horroru, który po prostu lepiej straszy w ciemności, nie rezygnujmy z dodatkowego oświetlenia. Pamiętajmy tylko, by żadne źródło światła nie odbijało się nikomu w ekranie.

Ostatnia i kluczowa rzecz to napoje i przekąski. Coca-Cola i popcorn zawsze trafiają w gust miłośników filmowej rozrywki i nieodłącznie kojarzą się z relaksem i dobrą zabawą.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

Coca-Cola i filmowe nagrody

Dla amatorów właśnie takich wieczorów Coca-Cola przygotowała ciekawą promocję. Sięgając po ten kultowy napój w trakcie seansu, warto także powalczyć o nagrody, które mogą udoskonalić następne, filmowo-serialowe posiedzenia.

d42b8rd

W promocji "Przed Ekranem" możemy wygrać superklimatyczne maszyny do popcornu, bezprzewodowe słuchawki idealne do oglądania filmów na smartfonie, ciepłe kapcie i bluzo-koce dla większej wygody, kody do player.pl, a nawet konsole do gier, okulary VR czy telewizory.

Zasady konkursu są bardzo proste. Wystarczy kupić butelkę Coca-Cola lub Coca-Cola Zero Cukru o pojemności 500, 850 lub 1000 ml i wpisać kod spod nakrętki w aplikacji Coca-Cola (do pobrania tutaj), który zamieni go w Monetę. Pozostaje nam jeszcze tylko czysta przyjemność zagrania w grę logiczną dostępną w aplikacji i zdobycie w niej minimum 150 punktów. Kolejnym krokiem jest wymiana punktów oraz Monety na los w loterii. Informacja o nagrodzie pojawi się od razu w aplikacji.

  materiały partnera
Źródło: materiały partnera

To jak? Ile wieczorów filmowych zdążycie zorganizować do 31 marca 2022 roku (bo właśnie do tego czasu trwa promocja)? Wiemy, że skrzyknięcie znajomych w tygodniu bywa trudne, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by dać się pochłonąć ekranowej magii w samotności lub z pozostałymi domownikami – pozostaje tylko wybrać interesujący tytuł!

Partnerem jest Coca-Cola
d42b8rd
d42b8rd