Trwa ładowanie...
dgm07fs

Filmy za pół ceny w tvscreen.pl

tvscreen.pl – internetowa platforma VOD uruchomiła w okresie przedświątecznym szereg radykalnych promocji. Użytkownicy serwisu otrzymują filmy w prezencie, pakiety filmowe z rabatami, a także filmy za pół ceny.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kadr z filmu 'Oszukana'
Kadr z filmu 'Oszukana'
dgm07fs

W świątecznym okresie w tvscreen.pl trwa mega wyprzedaż filmowa. Przy zakupie każdego filmu z kategorii PROSTO Z KINA użytkownicy otrzymują w prezencie voucher na drugi dowolnie wybrany film w serwisie. Dodatkowo ceny wszystkich pakietów filmowych tvscreen.pl zostały radykalnie obniżone, a ich nabywcy również otrzymują voucher na dowolny film za darmo. Cena Pakietu FILMY (blisko 70 tytułów) spadła aż o 70% z 34,90 zł do 14,90 zł, a Pakietu FULLscreen z 69,90 zł do 29,90 zł.

Ponadto tvscreen.pl z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia podaruje swoim użytkownikom 5 dowolnie wybranych filmów, spośród całej liczącej blisko 400 tytułów oferty, za pół ceny. Kod rabatowy na 5 transakcji z 50 % rabatem otrzymają obecni użytkownicy oraz wszyscy nowi, którzy zarejestrują się w serwisie do północy 22 grudnia br.

W promocji biorą udział wszystkie filmy dostępne w tvscreen.pl, w tym takie głośne hollywoodzkie produkcje jak: „Opowieść wigilijna”, najnowsza, filmowa adaptacja klasycznej powieści Charlesa Dickensa w reżyserii Roberta Zemeckisa z Jimem Carreyem w roli głównej, nominowana do Oscara, Złotych Globów i Złotej Palmy „Oszukana” z Angeliną Jolie w reżyserii Clinta Eastwooda, „Miłosne Gierki” z Georgem Clooneyem i Renee Zellweger”, „Księże Persji. Piaski Czasu”, „Robin HoodRidleya Scotta z Russellem Crowe, „Pewnego razu w Rzymie”, „Pan i Pani Kiler”, „Repo Men”, „Toy Story 3. Edycja specjalna”, „Dziewięć”, „Dzienniki nimfomanki”, najnowszy film Woody AllenaCo nas kręci co nas podnieca” oraz „Sen Kasandry”, a także popularne polskie produkcje: „To nie tak jak myślisz kotku”, „Randka w ciemno”, „Miłość na wybiegu”, „Nigdy nie mów nigdy”, „Trick”.

dgm07fs

Otrzymane w promocji kody rabatowe oraz vouchery na filmy można wykorzystać osobiście lub podarować innej osobie w świątecznym prezencie.

W serwisie tvscreen.pl dostępnych jest blisko 400 filmów, w tym 200 doskonałych produkcji fabularnych, a wśród nich najnowsze mega hity wytwórni Universal Pictures, Walt Disney Pictures, Touchstone Pictures, Pixar/Disney, czy Miramax Films. Ofertę serwisu wzbogacają doskonałe, nagradzane na festiwalach, światowe, europejskie i polskie filmy. * Filmy dostępne na www.tvscreen.pl, można odtwarzać on-line w dwóch opcjach jakości, w tym HQ, także na dużym ekranie domowego telewizora.*

dgm07fs

Podziel się opinią

Share

dgm07fs

dgm07fs