Trwa ładowanie...
d12fsas

Flinstonowie: Jak pech, to pech

Najnowsze informacje
2.3
(16 głosów)
Oceń:
Share
d12fsas

Dziewczyny w magiczny sposób znikają, a chłopaki jazzują i swingują! A na dodatek Barney myśli, że jest psem! Najlepsi kumple Fred i Barney oraz ich żony Willma i Betty znowu powracają w prehistorycznych figlach i gagach. Zobacz ich przezabawne przygody w jaskiniowym Bedrock! Na płycie znajdują się cztery przezabawne odcinki: Gorącousty, Hipnotyzer, Długi, długi weekend oraz Dobry skaut.

Gorącousty – Kiedy Betty i Wilma znikają w wielkim, magicznym gabinecie w Rockstone, Fred i Barney udają się do Rockland. Chłopcy naprawdę swingują, aż do chwili, kiedy dziewczyny pojawiają się ponownie – przebrane za pełne uwielbienia fanki.

Hipnotyzer – Kiedy Fred próbuje przekonać Wilmę, że jest równie wielkim hipnotyzerem jak Wielki Mesmo, jego hipnotyzerskie moce to za wiele dla Barneya, który zaczyna wierzyć, że jest psem. Niestety, tak samo, jak psi hycel!

Długi, długi weekend – Smoothie ponownie uderza! Gus „Smoothie” Ravel, stary przyjaciel Freda, zaprasza obie pary do swojego hotelu. Nikt nie podejrzewa, że chce on zagonić ich do pracy!

Dobry skaut – Kiedy przychodzi do kempingowania i polowania, Fred zasługuje na uznanie…aż do chwili, kiedy zaprowadzi chłopców – skautó nad szalejący wodospad!

Flinstonowie: Jak pech, to pech
Tytuł oryginalny

Flinstonowie: Jak pech, to pech

Gatunek

animowany

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2006

Podziel się opinią

Share
d12fsas

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d12fsas
d12fsas
d12fsas