Trwa ładowanie...
dtwpiqy

FP, The

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
dtwpiqy

„The FP” to amerykańska komedia z 2011 roku. Reżyserii podjęli się Brandon Trost (autor zdjęć do m.in. filmu „Ghost Rider 2”) oraz Jason Trost, którzy są także autorami scenariusza. Za produkcję odpowiadają Jason Blum i Brandon Barrera, zaś muzykę skomponował George Holdcroft.

Film „The FP” opowiada o dwóch rywalizujących ze sobą gangach w utopijnej przyszłości. Grupy walczą o kontrolę nad tytułowym Frazier Park. Jest to śmiertelna arena, w której odbywa się konkurencja - taniec połączony z walką w grze video "Beat-Beat Revolution". W swoim rodzinnym mieście BTRO został zabity na specjalnej na platformie tańca. Jego młodszy brat JTRO ślubuje zemstę. JTRO musi znaleźć w sobie odwagę, by powrócić i przywrócić porządek w tej bezlitosnej grze w taniec.

W filmie w rolach głównych zagrali: Jason Trost (reżyser filmu) jako JTRO, Lee Valmassy - L Dubba E, Art Hsu – KCDC, Caitlyn Folley – Stacy, Nick Principe – BLT, Brandon Barrera – BTRO, James DeBello - Beat Box Busta Bill, Bryan Goddard - Sugga Nigga, Rachel Robinson – Lacy, Michael Sandow – Jody.

FP, The
Tytuł oryginalny

FP, The

Gatunek

komedia

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2011

Czas trwania

82 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dtwpiqy
dtwpiqy
dtwpiqy