Trwa ładowanie...
05-09-2016 05:04

"G.L.O.W.": Kolejne aktorki wrestlerkami z lat 80.

"G.L.O.W.": Kolejne aktorki wrestlerkami z lat 80.
d1g6hht
d1g6hht

Britney Young i Sydelle Noel zasiliły obsadę nadchodzącego serialu Netfliksa, "G.L.O.W.".

Produkcja zainspirowana jest prawdziwymi wydarzeniami i opowie o kobiecej lidze wrestlingu z lat 80. Akcja rozgrywa się w Los Angeles.

Bohaterką będzie fikcyjna postać Ruth (c), bezrobotna aktorka, która postanawia spróbować sił w programie przedstwiającym zmagania odzianych w lycrę zapaśniczek. Britney Young sportretuje Carmen Wade, dużą dziewczynę, z dużymi marzeniami i dużym sercem, ale zerowym doświadczeniem przed kamerą. Sydelle Noel przypadnie rola zawodowej kaskaderski, która chce być kimś więcej niż dublerką.

Wcześniej udział potwierdziła Betty Gilpin i Marc Maron, który wcieli się w główną postać męską. Aktor zagra Sama Sylvię, hollywoodzkiego filmowca, którego sława przebrzmiała. Teraz pracuje z zapaśniczkami.

Twórczyniami nowego komediowego cyklu są Liz Flahive ("Homeland") i Carly Mensch ("Orange Is the New Black"), które pełnić będą także funkcję showrunnerów.

"G.L.O.W." to skrót od Gorgeous Ladies Of Wrestling, prawdziwego telewizyjnego programu z udziałem wrestlerek. Czołówkę show można zobaczyć pod tym adresem.

Od razu zamówiono cały, składający się z 10 odcinków sezon.

d1g6hht
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1g6hht