Trwa ładowanie...
27-07-2006 15:54

Gorąca trzydziestka, czyli najbardziej popularne osoby w Polsce

Share
Gorąca trzydziestka, czyli najbardziej popularne osoby w Polsce
dvqnzat

Światowa prasa każdego dnia ogłasza najróżniejsze rankingi popularności. Wybierani są najlepsi ojcowie, najbardziej całuśne aktorki, gwiazdy showbiznesu o największym seksapilu, ale wszystko to dotyczy gwiazd zagranicznych. A kto cieszy się w Polsce największą popularnością?

Według badań przeprowadzonych przez OBOP na zlecenie dziennika "Fakt" Polacy za swoją największą gwiazdę uznali Marylę Rodowicz. Zaraz za nią w rankingu uplasowali się Kamil Durczok i Kasia Cichopek.

Jak można się było spodziewać największą popularnością wśród aktorów cieszą się ci, którzy na co dzień najczęściej goszczą w domach Polaków – aktorzy serialowi. Do grona najbardziej popularnych dołączyli również ci, którzy przez cały sezon zmagali się w Tańcu z Gwiazdami.

dvqnzat

Trzecie miejsce przypadło znanej z roli Kingi w M jak Miłość, Katarzynie Cichopek. Z Waszego ulubionego serialu na liście pojawili się także bracia Mroczkowie, serialowa Hania, czyli Małgorzata Kożuchowska oraz szukająca obecnie swego miejsca na światowych planach filmowych Weronika Rosati.

Spośród kinowych gwiazd najwyżej uplasował się Bogusław Linda - na ósmej pozycji. Dwudzieste piąte miejsce zajął Borys Szyc, znany m.in. z dramatu "Pręgi", kryminału "Vinci" oraz serialu "Oficer".

Spośród gwiazd estrady do rankingu "Faktu" trafili Krzysztof Krawczyk, Michał Wiśniewski, Doda i Edyta Górniak.

dvqnzat
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dvqnzat
dvqnzat