Trwa ładowanie...
d2aobv6
Aktualności

Guy Ritchie zaczął zdjęcia do obrazu "RocknRolla"

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Guy Ritchie zaczął zdjęcia do obrazu "RocknRolla"
d2aobv6

W Londynie rozpoczęły się zdjęcia do nowego obrazu Guya Ritchiego "RocknRolla".

W rolach głównych pojawią się Gerard Butler, Tom Wilkinson, Thandie Newton, Idris Elba oraz Ludacris.

Gerard Butler zagra sprytnego gangstera o pseudonimie One Two. Tom Wilkinson wcieli się w postać Lenny'ego Cole'a, zbrodniczego szefa gangu oraz jednego z królów londyńskiego świata przestępczego, którego pozycja jest zagrożona na skutek rosnących wpływów bogatszych gangów z zagranicy. Thandie Newton zobaczymy jako Stellę, dziewczynę One Two. Stella jest błyskotliwą i seksowną księgową powiązaną ze światem przestępczym. Idris Elba gra Mumblesa, wspólnika One Two. Ludacris pojawi się jako Roman, Amerykanin, który stara się przebojem zdobyć londyńską scenę muzyczną.

d2aobv6

Guy Ritchie jest autorem scenariusza oraz reżyserem "RocknRolli". W filmie twórca wraca do brudnego i nieprzewidywalnego świata przestępczego Londynu, który odkrył dla widzów w swoich wcześniejszych filmach "Porachunki" i "Przekręt". Fabuła opowiada o rosyjskim gangsterze, który organizuje wielki przekręt związany ze sprzedażą ziemi. Wszyscy przestępcy w Londynie ostrzą sobie zęby na miliony dolarów z tej transakcji. Każdy, od wpływowego szefa gangu do seksownej księgowej, skorumpowanego polityka i kiepsko prosperujących drobnych złodziejaszków kombinuje, spiskuje oraz oszukuje, żeby wykiwać pozostałych konkurentów i szybko się wzbogacić.

Producentami są Joel Silver, Ritchie, Susan Downey oraz Steve Clark-Hall. Steve Richards i Navid McIlhargey są producentami wykonawczymi, a Lauren Meek jest współproducentem filmu. Za dystrybucję RocknRolli odpowiedzialny będzie Warner Bros. Pictures.

d2aobv6

Podziel się opinią

Share
d2aobv6
d2aobv6