Trwa ładowanie...
d2vfav3

"Gwiezdne wojny": ''Star Wars Episode IX'' zakończy słynny filmowy cykl

Wszystko wskazuje na to, że główny cykl "Gwiezdnych wojen" zakończy się tak, jak początkowo planował George Lucas, czyli na dziewięciu filmowych epizodach. Premiera "Star Wars Episode IX" zapowiedziana na rok 2019 zamknie tym samym ważny rozdział w dziejach popkultury.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Darth Vader
Darth Vader (Materiały prasowe, Fot: Materiały prasowe)
d2vfav3

Po sukcesie filmu "Gwiezdne wojny: Przebudzenie mocy" J.J. Abramsa zapowiedziano realizację obrazów "Episode VIII" i "Episode IX", które trafią do kin odpowiednio w 2017 i 2019 roku.

*Niewykluczone, że dziewiąta odsłona będzie zakończeniem sagi, co nie znaczy, że zupełnym pożegnaniem ze światem "Gwiezdnych wojen". *

- Właśnie prowadzimy rozmowy na ten temat i możliwe, że będziemy kręcić tylko oddzielne filmy, spin-offy - powiedziała w rozmowie z "Entertainment Weekly" producentka i szefowa Lucasfilm, Kathleen Kennedy.

Przypomnijmy, że najbliższym spin-offem będzie "Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie" Garetha Edwardsa, który trafi do kin już w grudniu 2016 roku. Kolejnym ma być obraz o Hanie Solo planowany na maj 2018 roku. Oprócz tego w telewizji trwa emisja trzeciego sezonu serialu animowanego "Star Wars: Rebelianci", którego akcja rozgrywa się między III i IV epizodem gwiezdnej sagi.

d2vfav3
d2vfav3

Podziel się opinią

Share
d2vfav3
d2vfav3