Trwa ładowanie...
23-04-2004 17:19

Indiana Jones może na dobre odwiesić kapelusz

Share
Indiana Jones może na dobre odwiesić kapelusz
d3rgd8o

Indiana Jones może spokojnie odłożyć sprzęt podróżniczy i zająć się badaniami na Uniwersytecie - ostatnie doniesienia na temat czwartej części jego przygód pokazują, że szybko to on na swoją kolejną wyprawę nie wyruszy.

Jonesowy triumwirat - Harrison Ford, Steven Spielberg i George Lucas, początkowo zgodny i szczęśliwy, ostatnio rozpadł się z powodu braku zgody na scenariusz. Weto zgłosił Lucas, który tym samym zablokował produkcję na kilka lat. W jaki sposób?

Cała trójka przygotowana była na realizację projektu na przełomie 2004 i 2005 roku. Tymczasem niemożliwe jest, aby do tego czasu gotowy był nowy scenariusz. A nawet jeśli byłby gotowy - nie wiadomo, czy zyska akceptację Forda i Spielberga.

d3rgd8o

No więc prace nie zaczną się wtedy, kiedy zacząć się miały. A później to już cała trójka będzie zajęta: Ford zaplanował już między innymi 'The Wrong Element', o którym pisaliśmy Wam wczoraj.

Jeszcze bardziej zajęty będzie Spielberg - jak tylko skończy prace nad 'Terminal' z Tomem Hanksem, rozpocznie prace nad filmem o olimpiadzie w Monachium, być może w Polsce! (przeczytaj), a po nim - od dawna planowany 'The Rivals' o słynnym konflikcie gwiazd przedwojennego kina: Sarah Bernhardt i Eleonora Duse. A to nie koniec, bo wtedy przyjdzie czas na 'Wojnę światów' z Tomem Cruise'em...

Niektórzy złośliwi twierdzą, że Lucas specjalnie przeciąga całą sprawę, aby Indiana nie zderzył się w box-office'ie z jego Darthem Vaderem.

Gorzej, że przecież Harrison Ford młodszy się nie robi i za chwilę może okazać się, że korzystając z jego usług będzie można zrobić jedynie 'Indianę Jonesa i Poszukiwaczy Sztucznej Szczęki'...

d3rgd8o
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3rgd8o
d3rgd8o