Trwa ładowanie...
natalie portman

''Jackie'': Natalie Portman opłakuje Johna F. Kennedy'ego [WIDEO]

Jackie Kennedy krzyczy, płacze i pije. W sieci pojawiła się pierwsza zapowiedź dramatu "Jackie" z Natalie Portman w roli głównej.

Share
''Jackie'': Natalie Portman opłakuje Johna F. Kennedy'ego [WIDEO]
Źródło: Materiały prasowe
d2khkpt

Obraz opowiada o Pierwszej Damie Stanów Zjednoczonych (Natalie Portman)
, ukazując jej losy po zabójstwie męża, prezydenta Johna F. Kennedy'ego. Dzieło opisywane jest jako intymny portret jednej z najważniejszych i najbardziej tragicznych chwil w amerykańskiej historii.

Zwiastun ukazuje sceny zamachu i pogrzebu prezydenta USA, ale przede wszystkim przedstawia reakcje Jackie Kennedy, na dramatyczne wydarzenia.

d2khkpt

W obsadzie znaleźli się również Peter Sarsgaard (Robert Kennedy), Greta Gerwig (asystentka Jackie Kennedy), Max Casella (Jack Valenti) i Beth Grant (Ladybird Johnson).

Dramat wyreżyserował Pablo Larrain na podstawie scenariusza Noah Oppenheima. Jego produkcją zajął się Darren Aronofsky, którego w obowiązkach wsparli Scott Franklin i Juan de Dios Larrain.

Film zaprezentowano podczas Festiwalu Filmowego w Wenecji. Recenzenci, którzy widzieli już "Jackie", są zgodni, że rola Portman jest wybitna. Pojawiły się też głosy, że to najlepsza kreacja w całej jej dotychczasowej karierze.

Oficjalna premiera filmu Pablo Larraina została wyznaczona na 2 grudnia 2016 roku.

d2khkpt

Podziel się opinią

Share
d2khkpt
d2khkpt