Trwa ładowanie...
d46a2vk
Aktualności

"Jak oni śpiewają" - Wielkie oskarowe śpiewanie

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Jak oni śpiewają" - Wielkie oskarowe śpiewanie
(Polsat)
d46a2vk

Przed nami jeszcze tylko 3 odcinki jak Oni śpiewają. W rywalizacji o perłowy mikrofon pozostała jeszcze piątka uczestników. 21 listopada poznamy zwycięzcę edycji mistrzowskiej programu, a w najbliższą sobotę usłyszmy przeboje nagrodzone Oskarem.

W sobotę studio jak Oni śpiewają zamieni się w oskarową galę. Pozostali w programie uczestnicy show wykonają najpiękniejsze piosenki nagrodzone nagrodą Amerykańskiej Akademii Filmowej. Nie zabranie więc wielkiego przeboju Celin Dion „My heart will go on” (Titanic), który wykona Agnieszka Włodarczyk, czy „I Just call to say I love you” Stevego Wondera (Kobieta w czerwieni), który zaśpiewa Krzysztof Respondek.

„Dobrze czuję się w takim repertuarze” zdradza Artur Chamski, który tym razem pokaże się w amerykańskim standardzie "Raindrops keep falling on my head" Butch Cassidy and Sundance Kid. Walcząca o głosy widzów Patricia Kazadi dostała utwór który kojarzy się nieodłącznie z latami 80-tymi - "What a feeling" Flashdance, podobnie jak przebój „Say you, say me” Lionela Richiego, który zaśpiewa Joanna Liszowska. W drugiej części programu usłyszmy polskie piosenki, które według uczestników zasługują na najwyższą nagrodę i z powodzeniem mogłyby kandydować do roli oskarowych. I tak Krzysztof Respondek (ulubieniec Edyty Górniak) zaśpiewa „Wspomnienie” Czesława Niemena. Artur Chamski zaskoczy pewnie swoich fanów wykonaniem dramatycznego „Nie chcę więcej” Michała Bajora. Joanna Liszowska zmierzy się z inną niezapomnianą piosenką - „Jaka róża taki cierń” Edyty Geppert.

d46a2vk

Patricia Kazadi postawiła w tym zestawie na współczesność, bo utwór „Zanim zrozumiesz” Varius Manx to przecież lata 90-te, a Agnieszka Włodarczyk podkradał pomysł swojej rywalce z I edycji jak Oni śpiewają Nataszy Urbańskiej i zaśpiewa „Jest taki samotny dom” Budki Suflera.

W najbliższym odcinku specjalny występ przygotowuje również juror programu Rudi Schuberth, który zaśpiewa „Ciebie brak” - piosenkę Wałów Jagiellońskich.

Zagrożone w programie są Patricia Kazadi i Agnieszka Włodarczyk, czy w tej rywalizacji jest już wszystko rozstrzygnięte?

jak Oni śpiewają - sobota, godzina 20.00, POLSAT

d46a2vk

Podziel się opinią

Share
d46a2vk
d46a2vk