Trwa ładowanie...
07-03-2006 13:05

Jak się Wam podobają nowe tańczące Gwiazdy?

Jak się Wam podobają nowe tańczące Gwiazdy?
d1owx2d
d1owx2d

W niedzielę ruszyła trzecia edycja programu „Taniec z Gwiazdami”. Jak wynika z badań otwarcie nowej edycji zobaczyło ponad 7 mil widzów.

Wśród gwiazd tej edycji zobaczyć możemy Miss World Anetę Kręglicką, córkę byłej pary prezydenckiej Aleksandrę Kwaśniewską, aktorki: Renatę Dancewicz, Joannę Koroniewską, Joannę Jabłczyńską. Spośród aktorów na udział w konkursie zdecydowali się: Tomasz Stockinger (serial „Klan”), Rafał Mroczek (z serialu „M jak Miłość”), Rafał Cieszyński (serial „Anioł stróż”). Zobaczyć możemy także showmanów Roberta Rozmusa i Paolo Cozzę.

Prowadzącymi program ponownie została Katarzyna Skrzynecka oraz Hubert Urbański.

W pierwszym programie pary zostały podzielone na dwie grupy – te, które zaprezentowały walca angielskiego oraz na tę, która przygotowywała cha-chę. Żadna z par nie została wyeliminowana. Dopiero w następną niedzielę po podliczeniu głosów dowiemy się, kto miał najkrótszy staż w tej edycji programu.

7 mln widzów na otwarciu programu w porównaniu do pierwszych emisji poprzednich wydań „Tańca z gwiazdami” to najwyższy wynik oglądalności. Dotychczas rekord bije tylko finał drugiej edycji programu, z udziałem Katarzyny Cichopek oraz Małgorzaty Foremniak. Obejrzała go rekordowa liczba 8 milionów widzów.

d1owx2d
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d1owx2d