Jego utwór idzie jak burza, 26 mln wyświetleń na YT, a teraz zagra piosenkarza w komedii romantycznej!

Paweł Domagała to człowiek orkiestra. Pisze piosenki, śpiewa i gra w filmach. Jego piosenka "Weź nie pytaj” bije rekordy popularności. Już 5 października aktora zobaczymy w filmie inspirowanym prawdziwą miłością "Serce nie sługa”, w którym wciela się w postać Filipa – tekściarza i autora romantycznych piosenek.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aktorzy grają dwójkę przyjaciół, którzy postanawiają mieć dziecko
Aktorzy grają dwójkę przyjaciół, którzy postanawiają mieć dziecko (Materiały prasowe)
WP

"Film Serce nie sługa to opowieść o ludziach, na których drodze staje miłość. Jak to w życiu bywa, nie wszystko uda im się jednak zaplanować. Czasami pewne rzeczy dzieją się w najmniej oczekiwanym momencie i trzeba im stawić czoła”. Zobacz co jeszcze o filmie mówi Paweł Domagała i czy sam wierzy w prawdziwą miłość.

"Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria i Filip – główni bohaterowie filmu – znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi.

WP

Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko.

Materiały prasowe
Podziel się

Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwać wiecznie? *Odpowiedź już 5 października w kinach. *

WP
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP