Trwa ładowanie...
d162v5b

Jego utwór idzie jak burza, 26 mln wyświetleń na YT, a teraz zagra piosenkarza w komedii romantycznej!

Paweł Domagała to człowiek orkiestra. Pisze piosenki, śpiewa i gra w filmach. Jego piosenka "Weź nie pytaj” bije rekordy popularności. Już 5 października aktora zobaczymy w filmie inspirowanym prawdziwą miłością "Serce nie sługa”, w którym wciela się w postać Filipa – tekściarza i autora romantycznych piosenek.
Share

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

Aktorzy grają dwójkę przyjaciół, którzy postanawiają mieć dziecko
Aktorzy grają dwójkę przyjaciół, którzy postanawiają mieć dzieckoŹródło: Materiały prasowe
d162v5b

"Film Serce nie sługa to opowieść o ludziach, na których drodze staje miłość. Jak to w życiu bywa, nie wszystko uda im się jednak zaplanować. Czasami pewne rzeczy dzieją się w najmniej oczekiwanym momencie i trzeba im stawić czoła”. Zobacz co jeszcze o filmie mówi Paweł Domagała i czy sam wierzy w prawdziwą miłość.

"Serce nie sługa” to film o poszukiwaniu miłości. To zabawne i przejmujące spojrzenie na współczesne związki. Związki ludzi, którzy przestali wierzyć w miłość, choć w głębi duszy właśnie na taką prawdziwą miłość czekają. Nie jest jednak łatwo odnaleźć swoją drugą połówkę. Daria i Filip – główni bohaterowie filmu – znają się od lat i są najlepszymi przyjaciółmi.

Filip to klasyczny Piotruś Pan i łamacz damskich serc. Po kolejnej upojnej nocy, gdy obudzi się obok nowo poznanej dziewczyny, poczuje, że chce zmienić swoje życie i nadać mu sens. Przypomni przyjaciółce propozycję, którą złożył jej kilka lat wcześniej, że jeśli do trzydziestki nie będą w poważnych związkach, to pobiorą się i razem wychowają dziecko.

   Materiały prasowe
Źródło: Materiały prasowe

Czy miłość może zacząć się od przyjaźni? Czy faktycznie jest w stanie przetrwać wszystko? A przede wszystkim – czy może trwać wiecznie? *Odpowiedź już 5 października w kinach. *

icon info

W artykule znajdują się linki i boksy z produktami naszych partnerów. Wybierając je, wspierasz nasz rozwój.

d162v5b

Podziel się opinią

Share
d162v5b
d162v5b