Trwa ładowanie...
d49i6a4
Aktualności

Jennifer Aniston pokonała mutanty

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jennifer Aniston pokonała mutanty
d49i6a4

Debiutująca w box office komedia romantyczna Sztuka zrywania była najchętniej oglądanym filmem w amerykańskich kinach w miniony weekend.

Film z udziałem Jennifer Aniston i Vince'a Vaughna zepchnął z pierwszego miejsca trzecią część opowieści o przygodach mutantów X-Men: Ostatni bastion. ZOBACZ PONAD STO ZDJĘĆ Z X-MEN 3 Sztuka zrywania zarobiła 38 milionów dolarów w ciągu trzech pierwszych dni. Przygody mutantów zebrały kolejne 34 miliony. W sumie produkcja zgromadziła już 175 milionów w USA. SZTUKA ZRYWANIA Z JENNIFER ANISTON Na podium znalazło się również miejsce dla animacji "Skok przez płot", która tym samym utrzymała pozycję sprzed tygodnia. Do tej pory zgromadzone przez nią zyski wynoszą 112 milionów. Na miejsce czwarte spadł "Kod da Vinci" z 19 milionami za ten weekend, co razem daje 172 miliony zysku dla tego wzbudzającego kontrowersje obrazu.

Spadają w rankingu "Mission: Impossible III" oraz "Posejdon", które zarobiły odpowiednio 4 i 3 miliony dolarów. Do pierwszej dziesiątki trafił także obraz dokumentalny z udziałem Ala Gore'a "Inconvenient Truth" z milionem dolarów zysku.

d49i6a4

Podziel się opinią

Share
d49i6a4
d49i6a4