Trwa ładowanie...
01-06-2006 13:36

Jessica Alba ponownie w trójkącie miłosnym

Jessica Alba ponownie w trójkącie miłosnym
d3pbjy4
d3pbjy4

W drugiej części obrazu "Fantastyczna czwórka" tytułowi bohaterowie będą musieli zmierzyć się z innymi ludźmi obdarzonymi nadprzyrodzonymi mocami.

Jessica Alba w wywiadzie udzielonym gazecie "USA Today" ujawniła szczegóły na temat scenariusza kolejnej części produkcji science-fiction.

- Zdjęcia do "Fantastycznej czwórki 2" rozpoczną się w sierpniu - powiedziała gwiazda. - Nasza grupa dowiaduje się, ze na świecie są jeszcze inni ludzie posiadający supermoce. Silver Surfer okaże się być czarnym charakterem. Będziemy się także musieli zmierzyć z innym przeciwnikiem. ŚLICZNA JESSICA ALBA W NASZEJ GALERII ZDJĘĆ Moja bohaterka, Susan Storm, ponownie zaangażuje się w trójkąt miłosny i będzie używać mocy, jakich ludzie jeszcze nie widzieli. Jest najpotężniejsza z całej czwórki.

d3pbjy4

Ekipa będzie pracować na planie w Vancouver. Premierę obrazu zaplanowano na 15 czerwca 2007 roku.

W rolach głównych w pierwszej części wystąpili Ioan Gruffudd, Jessica Alba, Chris Evans oraz Michael Chiklis. Produkcja zarobiła w amerykańskich kinach przeszło 154 miliony dolarów i przez 5 tygodni utrzymywała się w pierwszej dziesiątce box office.

Alba niedawno zakończyła zdjęcia do dreszczowca "Awake". W planach na najbliższą przyszłość ma także poprowadzenie ceremonii rozdania MTV Movie Awards, która odbędzie się 3 czerwca w Sony Picture Studios w kalifornijskim Culver City.

d3pbjy4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3pbjy4