Trwa ładowanie...
d49vh50
Megafon.pl
Aktualności

Jessica Jones kręcona przez same kobiety

Drugi sezon komiksowej produkcji "Jessica Jones" będzie w całości nakręcony przez kobiety.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Jessica Jones
Jessica Jones (Materiały prasowe)
d49vh50

Melissa Rosenberg, która jest producentem i pełni rolę showrunnera cyklu, zapowiedziała, że za kamerą odcinków nowej odsłony staną wyłącznie kobiety. - To świadoma decyzja i ważne, by showrunnerzy to robili - powiedziała.

Rosenberg na razie nie podała żadnych nazwisk artystek, które będą reżyserować nadchodzące odcinki. Przypomnijmy, że powstanie 13 kolejnych epizodów produkcji z Krysten Ritter w tytułowej roli.

Jessica Jones jest byłą superbohaterką, która zakłada agencję detektywistyczną w nowojorskiej dzielnicy Hell's Kitchen. - Jessice zależy na tym, żeby mieć za co opłacić rachunki i znaleźć kolejnego klienta - bohaterkę przedstawia twórczyni cyklu Melissa Rosenberg. - Jednocześnie zmaga się z dość mroczną przeszłością. Stara się przetrwać dzień.

d49vh50

Prawdziwe kłopoty dla Jones zaczynają się, gdy na jej drodze staje "duch z przeszłości" - perfidny i śmiertelnie niebezpieczny manipulator - Kilgrave (David Tennant).

W obsadzie pierwszego sezonu znaleźli się również Mike Colter (Luke Cage), Rachael Taylor (Trish Walker), Carrie-Anne Moss, Eka Darville, Erin Moriarty i Wil Traval.

"Jessica Jones" to jedna z czterech produkcji Netfliksa (razem z "Daredevilem", "Lukiem Cage'em" i "Iron Fistem"), która doprowadzi do miniserii "Marvel's The Defenders" łączącej wszystkich głównych superbohaterów.

d49vh50

Podziel się opinią

Share

d49vh50

d49vh50