Trwa ładowanie...

Jeszcze jeden komiks Gartha Ennisa trafi do telewizji

Share
Jeszcze jeden komiks Gartha Ennisa trafi do telewizji
d3vys1a

Widzowie z niecierpliwością czekają na premierę serialu "Kaznodzieja", tymczasem jego twórcy Seth Rogen i Evan Goldberg ruszają z adaptacją kolejnego komiksu Gartha Ennisa.

Telewizja Cinemax zainteresowała się przeniesieniem na ekran komiksu "The Boys" autorstwa Gartha Ennisa oraz ilustratora Daricka Robertsona. Pracami nad serialem mają pokierować Seth Rogen i Evan Goldberg oraz twórca "Nie z tego świata" Eric Kripke, a także producent Neil Moritz.

Akcja "The Boys" rozgrywa się w świecie, w którym superbohaterowie nie tylko istnieją, ale stali się zuchwałymi, czasami niebezpiecznymi, nawet brutalnymi celebrytami czyniącymi więcej szkód i krzywdy niż dobra. Głównymi bohaterami opowieści są członkowie specjalnego zespołu trzymającego superbohaterów w ryzach. Billy Butcher, Wee Hughie, Mother?s Milk, The Frenchman i The Female tworzą razem tytułowych The Boys.

Dzieło Gartha Ennisa już wcześniej interesowało filmowców. Adam McKay ("Big Short") przez kilka lat walczył o realizację filmu kinowego. Na razie nic nie wskazuje na to, żeby miał być zaangażowany w realizację serialu.

Nie podano jeszcze żadnej, nawet przybliżonej daty premiery telewizyjnych "The Boys".

"Kaznodzieję" będą mogli oglądać widzowie AMC. Premiera zapowiedziana została na maj.

d3vys1a

Podziel się opinią

Share
d3vys1a
d3vys1a