Trwa ładowanie...
d3l4dpj

Johnny English: Nokaut

Najnowsze informacje
5.0
(2 głosy)
Oceń:
Film "Johnny English: Nokaut" to kolejna część serii o losach uwielbianego przez publikę agenta w służbie Jej Królewskiej Mości. Sprytny jak Ethan Hunt, skuteczny jak James Bond, zabawny jak Susan Cooper – oto Johnny English.
d3l4dpj
6
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Universal Pictures

Johnny English: Nokaut – zarys fabuły

Główny bohater filmu "Johnny English: Nokaut" to tajny agent służący w brytyjskim wywiadzie. Aktualnie zdegradowany po jednej ze swoich ostatnich misji, naucza w szkole podstawowej. Przychodzi jednak czas, gdy świat znowu wzywa go na pomoc.

Brytyjski wywiad zostaje postawiony pod ścianą. W wyniku ataku niebezpiecznego hakera dochodzi bowiem do przecieku tajnych informacji na temat tożsamości agentów. To jednak dopiero początek kłopotów, jakie czekają agencję. Johnny English zostaje wskrzeszony na swoje stanowisko i wysłany na ważną misję zdemaskowania i ujęcia sprawcy cyberataku. Trop prowadzi do pięknej Ophelii, którą agent English będzie musiał uwieść.

Mimo nieporadności Johnny'ego Englisha wcale nie będzie to jego największy problem. Bohater jest bowiem starej daty i nie nadąża za nowymi technologiami, z którymi ma do czynienia podczas misji. Będzie musiał w walce z cyberprzestępcą posiłkować się analogowymi metodami.

Johnny English: Nokaut – ciekawostki

  • film "Johnny English: Nokaut" ukazał się 15 lat po pierwszej części perypetii agenta, "Johnny English" i 7 lat po premierze pierwszego sequela "Johnny English: Reaktywacja",
  • obecność Emmy Thompson w obsadzie filmu "Johnny English: Nokaut" była trzymana w tajemnicy, aż do ukazania się pierwszego oficjalnego zwiastuna,
  • Olga Kurylenko grająca główną rolę kobiecą, miała już wcześniej do czynienia z kultowymi filmami szpiegowskimi poprzez rolę dziewczyny Bonda w 22. części franczyzy pod tytułem "007 Quantum of Solance" z 2008 roku.

Zobacz też inne najlepsze filmy o agentach 2018 roku.

Johnny English: Nokaut
Tytuł oryginalny

Johnny English Strikes Again

Gatunek

komedia, film szpiegowski

Kraj produkcji

Wielka Brytania, Francja, USA

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

13.09.2018

Data polskiej premiery

21.09.2018

Czas trwania

100 min.

Scenarzysta
Operator
Obsada

Podziel się opinią

6

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3l4dpj
d3l4dpj
d3l4dpj