Trwa ładowanie...
d14yio5

Ben Miller

Najnowsze informacje
3.0
(8 głosów)
Oceń:
d14yio5

Aktor.

Znany szerokiej publiczności jako połowa komediowego duo Armstrong i Miller. Para ta po raz pierwszy zaczęła regularnie pojawiać się w brytyjskiej telewizji ITV w programie Saturday Live. Ich pełen zabawnych skeczy program doczekał się czterech serii.

W telewizji Miller zagrał także główne role w komedii "Passion Killers", thrillerze "The Blind Date" oraz w serii komediowej nagrodzonej BAFTA - "Coming Soon".

Miller rozpoczynał swoją karierę z brytyjską trupą teatralną Cambridge Footlights. Aktor wielokrotnie występował na festiwalu w Edynburgu. W 1992 roku, jego spektakl "Gone With Noakes" zdobył nagrodę Perrier Pick of the Fringe, a w 1996 roku wspólnie z Alexandrem Armstrongiem zostali nominowani do nagrody Perrier za przedstawienie "The Quality Shag". Millera można było oglądać na dużym ekranie w "Plunkett and Macleane", "There’s Only One Jimmy Grimble", “Dziewczynie na urodziny” (Birthday Girl). Ostatnio aktor pojawił się u boku Michaela Caine w filmie "Conor McPherson The Actors" , a także zagrał z Gretą Scacchi w biografii Jeffreya Archera autorstwa Guya Jenkinsa "The Truth".

Miller studiował fizykę na Uniwersytecie Cambridge.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14yio5
d14yio5
d14yio5