Trwa ładowanie...

Johnny Knoxville zdobył Amerykę

Share
Johnny Knoxville zdobył Amerykę
d3x76ae

Nowy film z udziałem Johnny'ego Knoxville'a zdobył szczyty amerykańskiego box office'u.

"Jackass Number Two", w którym wystąpili Johnny Knoxville, Bam Margera, Steve-O i Chris Pontius, w pierwszy weekend obecności w amerykańskich kinach zarobił 28 milionów dolarów, co dało mu pierwsze miejsce. Pierwszy pełnometrażowy film z tej serii obecny na ekranach w 2002 roku "Jackass: Świry w akcji" zarobił w sumie 64 miliony dolarów. Obraz jest oparty na popularnym serialu telewizyjnym stacji MTV.

d3x76ae

Miejsce drugie należy również do debiutanta. Zajęła je produkcja "Fearless" z Jetem Li w roli głównej. Jest to opowieść o chińskim mistrzu sztuk walki Huo Yuanjia, który założył organizację Jin Wu Sports Federation. Obraz w reżyserii Ronny'ego Yu zarobił 10 milionów dolarów.

W tym tygodniu po raz pierwszy w notowaniu znalazł się obraz "Flyboys". Bohaterem jest młody Amerykanin, który na ochotnika zgłosił się do francuskiego wojska, zanim USA przystąpiło do I wojny światowej. W rolach głównych zagrali James Franco, Scott Haze, Philip Winchester i Michael Jibson. Zysk 6 milionów dolarów zapewnił produkcji czwartą pozycję.

Ostatnią nowością, która trafiła do pierwszej dziesiątki jest dramat "Wszyscy ludzie króla" z udziałem Seana Penna, Anthony'ego Hopkinsa, Kate Winslet i Marka Ruffalo. Scenariusz do obrazu powstał na motywach powieści Roberta Penna Warrena. Za kamerą stał Steven Zaillian. Dramat zarobił niecałe 4 miliony dolarów i z takim wynikiem zajął pozycję siódmą.

Zeszłotygodniowy zwycięzca, obraz z udziałem Dwayne'a "The Rock" Johnsona, "Gang z boiska", spadł na pozycję trzecią, zarabiając niecałe 10 milionów dolarów. Największe straty wśród widowni natomiast stały się udziałem dreszczowca "Czarna Dalia" z Joshem Hartnettem, Scarlett Johansson i Hilary Swank. Obraz stracił 55 procent widowni i znalazł się na pozycji szóstej.

d3x76ae

Podziel się opinią

Share
d3x76ae
d3x76ae