Trwa ładowanie...
judy carne
08-09-2015 10:37

Judy Carne nie żyje

Judy Carne nie żyjeŹródło: Eastnews/ANL/REX Shutterstock
d14rzm4
d14rzm4

Angielska aktorka, była żona Burta Reynoldsa i Roberta Bergmanna, zmarła w wieku 76 lat.

Judy Carne, a właściwie Joyce Audrey Botterill, urodziła się 27 kwietnia 1939 roku w angielskim Northampton. Debiutowała w wieku 22 lat w serialu telewizyjnym "Danger Man". Dwa lata później trafiła do amerykańskiego sitcomu "Fair Exchange", gdzie grała rolę angielskiej nastolatki. Pod koniec lat 60. zyskała sławę za Oceanem dzięki występom w komediowej produkcji "Rowan & Martin's Laugh-In".

(fot. CBS)

W 1963 roku Carne związała się z Burtem Reynoldsem (była jego pierwszą żoną). Małżeństwo zakończyło się rozwodem dwa lata później. W latach 1970-71 była żoną producenta filmowego Roberta Bergmanna.

d14rzm4

W latach 70. po sukcesie "Rowan & Martin's Laugh-In" Judy Carne borykała się z problemem narkotykowym. Była skazana za posiadanie heroiny i podrabianie recept. Jej ostatnim występem była niewielka rola w dramacie "What About Me" z 1993 roku.

Jak podaje The Telegraph, zgon Judy Carne nastąpił w zeszły czwartek, 3 września jednak informacja ta przedostała się do mediów dopiero teraz. Przyczyną śmierci kobiety było zapalenie płuc.

d14rzm4
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d14rzm4