Trwa ładowanie...

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu razem. Pojawili się na planie filmu

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski już od dłuższego czasu nie są parą. Nie wpływa to jednak negatywnie na ich relacje zawodowe. Aktorzy pojawili się razem na planie filmu "Jak pokochałam gangstera".

Share
Julia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu razem. Pojawili się na planie filmu
Julia Wieniawa i Antoni Królikowski znowu razem. Pojawili się na planie filmuŹródło: AKPA
d2hr1hy

Julia Wieniawa i Antoni Królikowski swego czasu byli jedną z najgorętszych par w polskim show-biznesie. Oboje na fali i oboje przyjmujący coraz to ciekawsze propozycje zawodowe, skutecznie skupiali na sobie zainteresowanie mediów i fanów. Związek jednak nie przetrwał próby czasu, a byli zakochani postanowili poszukać szczęścia u boku innych partnerów. 

Nie oznacza to jednak, że po rozstaniu zerwali ze sobą kontakt. Wieniawę i Królikowskiego wciąż łączą przyjacielskie relacje. "Super Express" donosi, że już niedługo połączą ich także obowiązki zawodowe. Dawni kochankowie spotkali się bowiem na planie nowego filmu "Jak pokochałam gangstera". 

"Jak pokochałam gangstera" to kontynuacja "Jak zostałem gangsterem" w reżyserii Macieja Kawulskiego. Część druga filmu to odrębna historia oparta na biografii Nikodema "Nikosia" Skotarczaka, w którego rolę wciela się Tomasz Włosok. To postać z nieposkromionym apetytem na sukces, który specjalizuje się w nielegalnym imporcie samochodów do Polski. Opowieść o męskim świecie będzie przedstawiona z perspektywy kobiet. Produkcja pojawi się na Netfliksie w pierwszej połowie 2022 r.

Pandemia zrobiła swoje. Rozstali się w 2020

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2hr1hy

Podziel się opinią

Share
d2hr1hy
d2hr1hy