Trwa ładowanie...

Juliette Lewis gospodynią show dla Internautów

Share
Juliette Lewis gospodynią show dla Internautów
d3nwtco

Juliette Lewis, aktorka i wokalistka zespołu Juliette And The Licks, poprowadzi ekskluzywny internetowy show, towarzyszący MTV Europe Music Awards 2006, który będzie można śledzić na żywo za pośrednictwem 28 serwisów internetowych.

Po raz pierwszy w historii europejskich Nagród MTV Internauci będą mogli wybierać spośród trzech jednoczesnych relacji: transmisji z gali, którą poprowadzi Justin Timberlake, specjalnego show zza kulis, prowadzonego przez Juliette Lewis oraz występów m.in. The Killers, Keane i Outlandish na żywo z Rådhuspladsen.

d3nwtco

Internetowy show, prowadzony przez Juliette Lewis z pewnością będzie należał do największych niespodzianek wieczoru. Jedną z atrakcji będą wywiady na żywo z największymi gwiazdami, które zawitają do Kopenhagi. Artyści będą odpowiadać na pytania, zgłaszane na bieżąco przez Internautów.

Również transmisja on-line z Rådhuspladsen będzie ważnym uzupełnieniem tego, co zostanie pokazane w telewizji. Internauci obejrzą bowiem wszystkie sześć koncertów, z których tylko dwa wejdą na antenę MTV. Na razie swoje występy potwierdzili brytyjski zespół Keane, amerykańska grupa rockowa The Killers oraz duński zespół Outlandish, który jest nominowany w kategorii „Najlepszy duński artysta”.

Juliette Lewis, aktorka pokolenia MTV, zdobyła popularność dzięki rolom w takich produkcjach, jak „Urodzeni mordercy”, „Co gryzie Gilberta Grape`a” czy „Dziwne dni”. Od kilku lat artystka występuje również jako liderka zespołu rockowego Juliette And The Licks. Aktualnie grupa promuje swój najnowszy album „Four On The Floor”.

Dwa dni po gali rozdania nagród MTV EMA, 4. listopada zespół da koncert w Warszawie.
(fot. AFP)

d3nwtco

Podziel się opinią

Share
d3nwtco
d3nwtco