"Kabaretowy Klub Dwójki" już wkrótce w TVP2

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Kabaretowy Klub Dwójki" już wkrótce w TVP2
(TVP)
WP

Od 19 września, w każdą sobotę o godz. 20.00 w TVP2 będzie można oglądać nowy program rozrywkowy, którego bohaterami i twórcami są znakomici polscy artyści kabaretowi. „Kabaretowy Klub Dwójki” poprowadzą Robert Górski z Kabaretu Moralnego Niepokoju i Marcin Wójcik z Ani Mru Mru.

„Kabaretowy Klub Dwójki” to nowy, oryginalny program rozrywkowy, a jego formuła została stworzona specjalnie dla widzów TVP2 aby w ciekawy i przemyślany sposób odpowiednio łączyć kabaret z innymi formami rozrywkowymi (stand up comedy, elementy talk show, improwizacja, muzyka pop).

W każdym odcinku zaprezentują się dwie gwiazdy kabaretowe, czyli starannie wyselekcjonowana czołówka przedstawicieli polskiego kabaretu w różnych, czasem kontrastowych zestawieniach. Każdy z goszczących w klubie kabaretów będzie mógł zaprezentować swoje najlepsze utwory sceniczne.

WP

Do każdego odcinka zapraszany będzie gość specjalny – znany aktor – który stawi czoła nowemu wyzwaniu i stanie na scenie kabaretowej. Stand-up comedy bije rekordy popularności na całym świecie, a do rozpropagowania tej formy działalności scenicznej przyczyniły się gwiazdy wielkiego ekranu takie jak: Woody Allen, Jim Carrey, Drew Carey, Whoopi Goldberg, Eddie Murphy czy Robin Williams.

W pierwszym odcinku „Kabaretowego Klubu Dwójki” zmierzą się dwa najpopularniejsze kabarety - Ani Mru Mru i Kabaret Moralnego Niepokoju. W roli stand-upera zadebiutuje Katarzyna Zielińska, a w finale tego odcinka zaśpiewają Robert Górski i Marcin Wójcik, parodiując Kayah i Stachurskiego.

W kolejnych trzech odcinkach wystąpią m.in.: Grzegorz Halama, kabaret Łowcy.B, kabaret Smile, Kabaret Skeczów Męczących, Andrzej Grabowski, Tomasz Jachimek, a także laureat I nagrody tegorocznej Paki – Kabaret Nowaki.

Stałym elementem Klubu będzie również felieton Jarosława Cyby (lidera kabaretu DNO) – zwanego Wielkim Rekwizytorem, który potrafi zbudować nawet strój „Obcego” z samochodowego nadkola i rury od odkurzacza.

WP

W programie zobaczymy także trailery filmów, które oczywiście nigdy nie trafią do kin – autorstwa kabaretu Limo.

Polub WP Film
WP
WP
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.
WP