Trwa ładowanie...
d4jmwvg

Kasia Łaska, polska Elza, wystąpi na Oscarach!

"Gdzie nie sięga wzrooook" - śpiewa Kasia Łaska w polskiej wersji językowej "Krainy Lodu 2". Nasza polska Elza wystąpi u boku pozostałych księżniczek na oscarowej gali.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Polka na oscarowej gali!
Polka na oscarowej gali! (Instagram.com)
d4jmwvg

"Kraina Lodu 2" miała szansę powtórzyć wielki sukces pierwszej części, ale nie do końca się to udało. Animacja dostała tylko jedną nominację do Oscarów - za najlepszą piosenkę. W filmie "Into the Unknown" wykonują Indina Menzel i Aurora Aksnes. Podczas zbliżającej się oscarowej gali obie artystki wystąpią z utworem na scenie, a będą towarzyszyć im Elzy z różnych państw. W tym z Polski.

Zobacz: "Kraina lodu 2": zwiastun z nową piosenką

Polska Elza śpiewa głosem Katarzyny Łaski. Polka znalazła się w gronie artystek, które zaśpiewają wspólnie "Into the Unknown" podczas rozdania Oscarów. Wybrano także artystki z m.in. Rosji, Tajlandii, Norwegii i Danii.

Katarzyna podzieliła się także wiadomością za pośrednictwem mediów społecznościowych.

d4jmwvg

"Długo musiałam czekać na chwilę, w której będę mogła powiedzieć Wam, że ZAŚPIEWAM NA OSCARACH! Teraz kiedy to czytacie, jestem już w Los Angeles w wirze przygotowań. Tu gdzie spełniają się marzenia" - napisała.

"Trudno mi to pojąć, bo przecież takie rzeczy zdarzają się tylko w snach! Okazuje się, że nie ma na tym świecie nieosiągalnych, zbyt odległych marzeń, takich na które nie zasługujemy! Jeśli tylko ciężko pracuje się na swój sukces, to ktoś w końcu to doceni!" - dodała Łaska.

Teraz wyjaśniło się, co od kilku dni zapowiadała Kasia: "To co wydarzy się w najbliższych dniach będzie przygodą mojego życia".

Łaska przez lata związana była z musicalami. Ma na koncie kilka projektów muzycznych i mniejszych ról w programach telewizyjnych. Trudno policzyć za to wszystkie filmy, w których użyczała swojego głosu. Na koncie poza "Krainą Lodu" ma m.in. "Pamiętnik Barbie", "Alvina i Wiewiórki", "Ricka i Morty'ego".

d4jmwvg

Była też jedną z bohaterek youtube'owego programu "Widzę głosy", w którym opowiadała o swojej pracy.

Zdradziła, że była w szoku, gdy dostała propozycję śpiewania partii wokalnych Elzy w "Krainie Lodu" (pozostałe dialogi to praca Lidii Sadowej). Indina Menzel, która użycza głosu w oryginalnej wersji, jest od lat jej największym wzorem.

- Ach, uwielbiam ten film. Jest to absolutnie mój numer jeden. Razem z Lidią Sadową udało nam się stworzyć super postać - mówiła. Tym bardziej jej udział w oscarowej gali będzie niesamowitym przeżyciem!

d4jmwvg

Podziel się opinią

Share

d4jmwvg

d4jmwvg