Trwa ładowanie...

Kino to nie cyrk. Czwarty dzień na Tofifest 2016

„Kino to nie cyrk. To jak wejście do świątyni. Kręcenie filmu to akt absolutnie osobisty”. Niech te słowa Ralicy Petrovej, wypowiedziane podczas spotkania po pokazie filmu „Bez Boga” („Godless”), staną się mottem wtorku, a może i całego festiwalu Tofifest 2016. Nasze festiwalowe biuro prasowe było obecne na każdym z wtorkowych spotkań z gośćmi Tofifest. Poniżej znajdziecie relacje i recenzje, z którymi warto się zapoznać.

Share
Kino to nie cyrk. Czwarty dzień na Tofifest 2016
Źródło: Materiały prasowe
d1gw6n7

Wydarzeniem środy będzie wręczenie Złotego Anioła za niepokorność twórczą norweskiemu reżyserowi Erikowi Poppe oraz spotkanie z nim po filmie „Zniknięcie” („Troubled Water”, 20:30, CKK Jordanki).

Środa to także wielkie święto dla fanów Facebooka i astronomii. Pokażemy projekt „EWOLUCJA GWIAZD” formacji kreatywnej Instytut B61. To pierwsze w Europie środkowo – wschodniej wdrożenie technologii “chatbota” na Facebooku w celach artystyczno – naukowych. Po pokazie filmów, spotkanie z twórcami w CKKJordanki. Środa będzie też dniem kulminacji osi wiodącej Tofifest 2016. Po pokazie filmu „Thelma & Louise” Ridleya Scotta, o 19:00 odbędzie się otwarta panelowa debata „Thelma i Louise jako manifest wolności człowieka” (Od Nowa)
.

d1gw6n7

Podziel się opinią

Share
d1gw6n7
d1gw6n7