Trwa ładowanie...

'Klątwa 2' - zobacz pierwszy zwiastun jeśli lubisz się bać

Share
'Klątwa 2' - zobacz pierwszy zwiastun jeśli lubisz się bać
d4lpzjg

W sieci pojawił się pierwszy zwiastun do drugiej części jednego z bardziej przerażających horrorów ostatnich lat, ‘Klątwy’. ‘Grudge 2’ to amerykański remak sequelu filmu ‘Ju-on’ którego w Japonii nakręcono już trzy części.

Wszystko co dobre na japońskim rynku filmowym szybko trafia do warsztatu amerykańskiej Fabryki Snów. Zasada ta jest już powszechnie znana a głównym towarem eksportowym japończyków stały się ostatnio horrory. Praktyka robienia wszystkie po swojemu, zupełnie jak gdyby pierwowzoru wymagały poprawek, może budzić sprzeciwy fanów. Trzeba przyznać jednak że hollywoodzcy spece swoje remaki kręcą całkiem nieźle – zresztą zobaczcie sami.

ZOBACZ ZWIASTUN
'Klątwa’opowiada o pozornie przeciętnym dom przy zwykłej ulicy w Tokio który nie wyróżnia się niczym specjalnym. Jednak to tylko pozory. Dom jest opętany. Związana jest z nim klątwa, która zabija każdego, kto wejdzie do domu. Jej ofiary umierają i wtedy rodzi się nowa klątwa. Jak wirus przechodzi na kolejne osoby, które pojawiają się w tym domu...

d4lpzjg

Bohaterką ‘Klątwy’ była pracująca w Tokio amerykańska pielęgniarka grana przez Sarah Michelle Gellar. W części drugiej główną rolę zagra Amber Tamblyn która wieli się siostrę pielęgniarki.Kontynuacja horroru opowie o genezie klątwy, z powodu której cierpią nowe osoby.

Drugą część obrazu zrealizuje ta sama ekipa. Oprócz scenarzysty, na plan powróci reżyser Takashi Shimizu i producenci Sam Raimi, Robert Tapert oraz Taka Ichise.

d4lpzjg

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4lpzjg
d4lpzjg