Megafon.pl
Aktualności
18-11-2016 (07:53)

"Kong: Wyspa Czaszki": Zobacz zwiastun

Zgodnie z zapowiedzią do sieci trafił trailer produkcji "Kong: Wyspa Czaszki" ("Kong: Skull Island"). - Kong jest bogiem na wyspie, ale diabeł żyje poniżej - słyszymy w klipie. Zapraszamy do obejrzenia polskiej wersji zwiastuna. Trzeba przyznać, że w krótkich fragmentach film prezentuje się zaskakująco dobrze i z pewnością zamyka usta, przynajmniej na razie, wszystkim, którzy uważali, że kolejna ekranizacja historii wielkiej małpy jest bezcelowa. Podejście do tematu wydaje się ciekawe, a trailer jest jednym z najlepszych jakie widzieliśmy w tym roku. Jaki będzie sam film?
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
John Goodman, Tom Hiddleston, Brie Larson i John C. Reilly fot.  Warner Bros. Entertainment Polska
John Goodman, Tom Hiddleston, Brie Larson i John C. Reilly fot. Warner Bros. Entertainment Polska (Megafon.pl Materiały Prasowe)

"Kong: Wyspa Czaszki" opowiada o kapitanie Jamesie Conradzie (Tom Hiddleston), który podróżuje na wyspę będącą domem króla małp. Mężczyzna poszukuje swego brata oraz mitycznego serum. Wraz z ekspedycją na miejscu odkrywa krainę pełną skarbów i niebezpiecznych zwierząt. - Nie wchodzisz do czyjegoś domu, zrzucając bomby - mówi jeden z bohaterów. - Chyba, że chcecie doprowadzić do walki. Pełen zwiastun, ukazujący imponujące, gigantyczne stwory i szkielety można obejrzeć poniżej

W filmie występują również Brie Larson i Samuel L. Jackson, a także John Ortiz, Shea Whigham, John C. Reilly, Corey Hawkins oraz John Goodman. Jordan Vogt-Roberts stanął za kamerą, a scenariusz napisali John Gatins i Max Borenstein. Premierę, także w Polsce, wyznaczono na 10 marca 2017 roku.

Polub WP Film
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.