Trwa ładowanie...
dzsk2jq

Kopciuszek. Historia prawdziwa

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
Film animowany "Kopciuszek: Historia prawdziwa" to kolejna już produkcja nawiązująca do jednej z najpopularniejszych baśni na świecie.
dzsk2jq
1
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: KinoSwiatPL

Kopciuszek: Historia prawdziwa – zarys fabuły

Film "Kopciuszek: Historia prawdziwa" opowiada o rezolutnej Elli, która dzięki magicznym zaklęciom trafia na królewski bal na zamku, gdzie poznaje księcia. Tu jednak zbieżność z tradycyjną narracją się kończy. Kopciuszek orientuje się bowiem, że prawdziwy książę został porwany i zamieniony w mysz, a ten, którego dziewczyna poznała na balu, tylko się pod niego podszywa, działając na rozkaz niedobrej czarownicy.

Jedynym ratunkiem dla całego królestwa jest odnalezienie niesamowitego klejnotu. Główna bohaterka filmu "Kopciuszek: Historia prawdziwa" wyrusza zatem w podróż pełną przygód.

Kopciuszek: Historia prawdziwa – ciekawostki

  • Reżyserką filmu animowanego "Kopciuszek: Historia prawdziwa" jest Lynne Southerland, producentka i montażystka filmowa, która pracowała między innymi nad filmem "Naga broń" czy animacją "Mulan 2".
  • W polskiej wersji językowej "Kopciuszka: Historia prawdziwa" głównej bohaterce głosu użycza Julia Wieniawa-Narkiewicz. To ona również wykonuje piosenkę będącą motywem muzycznym filmu. Utwór nosi tytuł W niej cały świat.
Kopciuszek. Historia prawdziwa
Tytuł oryginalny

Cinderella and the Secret Prince

Gatunek

animacja, przygodowy

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

03.08.2018

Data polskiej premiery

05.10.2018

Czas trwania

87 min.

Obsada

Podziel się opinią

1

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dzsk2jq
dzsk2jq
dzsk2jq