Trwa ładowanie...
16-01-2014 17:33

Kristen Stewart i Nicholas Hoult w roku 1984

Kristen Stewart i Nicholas Hoult w roku 1984
d3z5spk
d3z5spk

Nowy film Drake'a Doremusa, w którym zagrają Kristen Stewart i Nicholas Hoult, będzie kolejną adaptacją powieści "1984" George'a Orwella.

W październiku ubiegłego roku reżyser poinformował, że w jego nowym projekcie zagrają Stewart i Hoult, jednak do tej pory nie zdradzał, o czym będzie film. Dziś wiemy już, że będzie to uwspółcześniona wersja historii przedstawionej w powieści "1984" Orwella. Doremus, twórca filmów "Like Crazy" i "Breathe In", zapewnia, że także i tym razem postawi na improwizację w niemal każdej scenie, podobnie jak w swoich poprzednich projektach. Dla Stewart i Houlta oznacza to więc nowe wyzwanie.

- Jestem przerażona - przyznała aktorka. - Nie wierzę, że się na to zgodziłam. Choć ten film opiera się na dość prostej koncepcji, jest bardzo ambitny. To historia wielkiej i trudnej miłości. Ufam Drake'owi i wiem, że wszystko wyjdzie naturalnie i prawdziwie, choć z początku mocno się opierałam. Nie chciałam się zgodzić na tę rolę, ale on nie przyjmuje odmowy.

Przypomnijmy, że antyutopia "1984" przedstawia historię Winstona Smitha, mężczyzny żyjącego w totalitarnym świecie kierowanym przez Wielkiego Brata. Winston podejmuje beznadziejną walkę z systemem, próbując zdobyć chociaż namiastkę wolności dla siebie i ukochanej Julii.

Nicholas Hoult zagra Winstona, a Stewart - Julię. Powieść Orwella była przenoszona na duży ekran już dwukrotnie - w latach 1956 i 1984.

d3z5spk
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3z5spk