Trwa ładowanie...
26-10-2006 13:06

Kto jest najpiękniejszym Polakiem?

Kto jest najpiękniejszym Polakiem?
d3yjsh2
d3yjsh2

13 listopada w Teatrze Narodowym w Warszawie zostanie rozstrzygnięta czwarta edycja plebiscytu Róże Gali, organizowanego przez tygodnik Gala.

Róże Gali to plebiscyt na najpiękniejszych Polaków, których piękno wynika nie tylko z urody, ale jest również związane z duchowym pięknem, osobowością i osiągnięciami. Dusza nie poddaje się ani modom, ani trendom, ani zmarszczkom.

Jak co roku do plebiscytu zostały nominowane osoby, które wyróżniają się nie tylko urodą, ale również osiągnięciami na polu artystycznym i kulturalnym. Gwiazdy znane ze szklanego ekranu i podziwiane przez większość Polaków, nie tylko za urodę, lecz również za swoje osiągnięcia zawodowe. Nominowani nie boją się nowych wyzwań i odważnie realizują swoje marzenia. Dzięki temu zyskują sympatię publiczności i stają się idolami dla większości z Nas.

W tym roku do plebiscytu nominowane zostały gwiazdy polskich scen i estrady w czterech kategoriach: piękni dziś, piękne debiuty, piękni zawsze, piękne pary.

Kategoria Piękni Dziś:

Czytelnicy Gali głosowali na swoich ulubieńców do 30 września. Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone na wieczornej Gali Róż w Teatrze Narodowym w Warszawie w dniu 13 listopada. Bezpośrednią transmisję z Gali przeprowadzi TVP2.

d3yjsh2
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3yjsh2