Trwa ładowanie...

Kulesza żyje jak studentka. Często nie ma nic do jedzenia

Agata Kulesza jest po długim i ciężkim rozwodzie. Aktorka próbowała rozpocząć nowy rozdział w życiu, ale demony z przeszłości dały o sobie znać. Dziś żyje w oszczędny sposób.

Share
Agata Kulesza ma za sobą długi rozwód
Agata Kulesza ma za sobą długi rozwódŹródło: fot. AKPA
dtawwj9

– Śpię spokojnie, choć jeszcze mam w twarzy napięcie – wyznała ostatnio Agata Kulesza w rozmowie z magazynem "Twój Styl". Te słowa nie powinny dziwić, gdy weźmie się pod uwagę, że w życiu aktorki doszło do dużych zmian. Pod koniec ubiegłego roku zakończyła się jej sądowa batalia z operatorem Marcinem Figurskim. Kulesza w końcu uzyskała rozwód. Mężczyzna przez dwa lata walczył o orzeczenie o winie i żądał alimentów na siebie, choć mówiło się, że w domu aktorki dochodziło do aktów przemocy z jego strony. Kulesza założyła nawet na policji niebieską kartę.

Jakiś czas temu mówiło się, że aktorka znana m.in. z filmu "Ida", spotykała się z przyjacielem jej byłego męża, operatorem Marianem Prokopem. To on miał ją wspierać w czasie bolesnego rozwodu. Znajomi byli pełni nadziei, że parze się uda. Jednak jak czytamy w "Dobrym Tygodniu", Kulesza zbyt szybko rzuciła się na głęboką wodę. Skupiona na rozpamiętywaniu tego, co było, nie potrafiła w pełni wejść w nową relację.

Agata Kulesza o sprawie Tomasza Komendy. "Wolę wierzyć, że to był błąd"

Tygodnik donosi, że teraz Kulesza żyje jak studentka. Wraca do pustego mieszkania, gdzie często nie ma nic do jedzenia. – Przyjaciele czują się u mnie na tyle swobodnie, że albo sami coś sobie robią, albo jest szybka akcja: gotujemy czy zamawiamy? – mówiła "Twojemu Stylowi". Choć może liczyć na oddanych znajomych, to najbardziej ceni sobie obecnie chwile spędzane z córką Marianną, z którą planuje wakacje.

dtawwj9

Jak sama przyznała, ostatnie miesiące to była dla niej ciężka lekcja, ale znalazła też pozytywy w tym wszystkim – nauczyła się m.in. ufać swojej intuicji i odkryła w sobie pokłady cierpliwości. Nie zamyka się także na nową miłość. Jak pokreśliła, chciałaby od drugiej osoby czegoś innego niż wtedy, gdy była na etapie wicia gniazda.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
dtawwj9

Podziel się opinią

Share
dtawwj9
dtawwj9