Trwa ładowanie...
Aktualności

La Toya Jackson skuszona "Ciachem"

Share
La Toya Jackson skuszona "Ciachem"
Źródło: Universal Studios
duc6o9g

La Toya Jackson, siostra zmarłego niedawno króla muzyki pop Michaela Jacksona przyjeżdża do Polski na zaproszenie producentów komedii „Ciacho” w reżyserii Patryka Vegi.

Artystka będzie gwiazdą tegorocznego Sylwestra pod chmurką czyli Sylwestrowej Mocy Przebojów na Placu Konstytucji w Warszawie Motywem przewodnim tej imprezy będą piosenki ikony popkultury Michaela Jacksona. Nie ma go już z nami i pomyśleliśmy że obecność jego siostry pomoże nam przypomnieć klimat jego koncertów - mówi Patryk Vega, reżyser filmu „Ciacho”.

Obok La Toyi na sylwestrowej scenie zobaczymy również Edytę Górniak, Urszulę, MUŃKA, Macieja Maleńczuka, Andrzeja Piasecznego, Stachurskiego, czy zespół Lady Pank, a także wykonawców z zagranicy – Shauna Bakera wspólnie z Maloy oraz September.

duc6o9g

Koncert rozpocznie się o godz. 20.00 i trwać będzie co najmniej pięć i pół godziny. Na ubiegłorocznej imprezie bawiło się ponad 100 tys. osób, a dzięki transmisji telewizyjnej stołecznego Sylwestra oglądało prawie 13,5 mln widzów w całej Polsce.

La Toya Jackson urodziła się w 1956 jako jedna z dziesięciorga dzieci państwa Jacksonów. Zadebiutowała w 1980 roku albumem "LaToya Jackson”, a do dzisiaj wydała ich aż 11. Tegoroczna płyta „Startin’ Over” zawiera takie hity „Just Wanna Dance”, „Free the World” oraz “Home” dedykowany nagle zmarłemu bratu, Michaelowi. Jest piosekarką, aktorką, autorką tekstów i modelką. Od 1989 do 1997 była żoną swojego menedżera- Jacka Gordona.

„Ciacho” to wielki powrót prawdziwej komedii, która łączy w sobie wszystko, co publiczność kocha w kinie, a przede wszystkim kipi humorem towarzyszącym historii od pierwszej do ostatniej sceny. Film pojawi się w na ekranach polskich kin 8 stycznia 2010 roku. Twórcy „Ciacha” zapowiadają, że będzie on pełen żartów i przyciągnie do kin rzesze widzów w całej Polsce. Główne role w filmie zagrali: Marta Żmuda Trzebiatowska, Paweł Małaszyński, Marcin Bosak, Tomasz Kot, Tomasz Karolak, Danuta Stenka, Marieta Żukowska, Joanna Liszowska oraz Cezary Żak.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.ciacho1.pl

duc6o9g

Zobacz także:

**[

SZOKUJĄCE ZAROBKI DZIECIĘCYCH GWIAZD ]( http://aleseriale.pl/gid,5162,img,204006,fototemat.html ) **

duc6o9g

Podziel się opinią

Share
duc6o9g
duc6o9g