Trwa ładowanie...
d2ml1l6

Legendy ringu

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
d2ml1l6

W filmie Warner Bros. Pictures zatytułowanym Grudge Match w roli dawnych rywali bokserskich, którzy powracają z emerytury, żeby po raz ostatni spotkać się na ringu, występują wielokrotnie nagradzane legendy kina — nominowany do Oscara Sylvester Stallone (seria filmów Rocky, Niezniszczalni) oraz zdobywca Oscara Robert De Niro (Wściekły byk, Poradnik pozytywnego myślenia). Komedię reżyseruje Peter Segal (Dorwać Smarta).

W filmie Grudge Match Stallone i De Niro wcielają się w role Henry’ego „Żylety” Sharpa oraz Billy’ego „Dzieciaka” McDonnena, dwóch lokalnych bokserów z Pittsburgha, których zacięta rywalizacja wzbudziła zainteresowanie w całym kraju. W czasach świetności obojga każdemu z nich udało się pokonać drugiego, jednak w 1983 roku, w przededniu ich decydującego, trzeciego starcia, Żyleta, nie podając żadnego konkretnego powodu, niespodziewanie ogłosił, że kończy z boksem, Jego decyzja skutecznie położyła kres karierom sportowym obu pięściarzy. Trzydzieści lat później, promotor boksu Dante Slate Jr., węsząc okazję do zrobienia dużych pieniędzy, składa im ofertę nie do odrzucenia — żeby powrócili na ring i raz na zawsze udowodnili, który z nich jest lepszy.

Okazuje się, że być może nie będą musieli czekać na to nazbyt długo. Podczas pierwszego spotkania po latach, ich odwieczny spór nieoczekiwanie przekształca się w przezabawną bijatykę, a informacje o niej rozprzestrzeniają się jak wirus. Nagłe zainteresowanie mediów społecznościowych przekształca lokalną rozgrywkę w wydarzenie transmitowane przez stację HBO, którego nie można przegapić. W tej sytuacji, jeśli tylko uda im się przetrwać trening, rzeczywiście mogą znów stanąć razem na ringu. W filmie zagrali również Kevin Hart (Myśl jak facet) jako Dante Slate Jr., zdobywca Oscara Alan Arkin w roli byłego trenera Żylety, Louisa „Błyskawicy” Conlona, który po raz kolejny musi doprowadzić Żyletę do szczytu formy, oraz zdobywczyni Oscara Kim Basinger (Tajemnice Los Angeles), wcielająca się w postać Sally Rose, dawnej ukochanej Żylety.

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2ml1l6
d2ml1l6
d2ml1l6