Trwa ładowanie...
d2ift3r

Letni Festiwal Filmowy Polówka 2015

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Letni Festiwal Filmowy Polówka 2015
(East news)
d2ift3r

Letni Festiwal Filmowy Polówka przekroczył już półmetek. Widzowie obejrzeli już ponad 30 filmów. Na każdym pokazie bez względu na pogodę było ich wielu i na pewno ten stan utrzyma się do końca tegorocznej Polówki. Filmy na które zostaną pokazane w najbliższym tygodniu są: "Jesteś Bogiem" - Piątek – Letni Ogródek Wytwórni, "Między słowami" - Sobota – Dziedziniec AHE, "Ego" –film pokazywany dzięki uprzejmości Ambasady Szwecji oraz Szwedzkiego Instytutu Filmowego - Poniedziałek Park Ocalałych przy Centrum Dialogu im, Marka Edelamana, "Biały Bóg" - Wtorek – Park na Zdrowiu, "Magic Mike"- Środa – Park Julianowski i "Pozwól mi wejść" - Czwartek – kino samochodowe pod IKEĄ i centrum handlowym Port Łódź.

Polówka to duże przedsięwzięcie i promocyjne, i logistyczne. Jego organizacja nie byłaby możliwa, gdyby nie wsparcie Urzędu Miasta Łodzi oraz sponsorów: Cydru Dobrońskiego, Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej oraz Portu Łódź i Ikea, a także wielu partnerów. Organizatorem LFF "Polówka” jest Fundacja Inicjatyw Kulturalnych "Plaster".

Polówka to wakacyjna atmosfera, ale filmy ambitne i przeznaczone dla wymagającego widza. Tym bardziej cieszymy się, widząc ogromne zainteresowanie tegoroczną edycją, i mamy nadzieję, że widzowie będą nas odwiedzać równie licznie co w latach ubiegłych.

d2ift3r

Podziel się opinią

Share
d2ift3r
d2ift3r