Trwa ładowanie...
matthew perry

Lindsay Sloane w serialu Matthew Perry'ego

Share
Lindsay Sloane w serialu Matthew Perry'ego
d2b4jft

*Lindsay Sloane dołączyła do obsady serialu komediowego "The Odd Couple", w którym w rolach głównych wystąpią Matthew Perry i Thomas Lennon.*

Punktem wyjścia dla produkcji jest broadwayowska sztuka Neila Simona z 1965 roku. Jej bohaterami byli skrajnie różni współlokatorzy. Spektakl odniósł tak duży sukces, że w 1968 roku doczekał się wersji kinowej - filmu "Dziwna para" z Jackiem Lemmonem i Walterem Matthau w rolach głównych, a także serialu realizowanego w latach 1970 - 1975 (w postacie wcielili się Tony Randall i Jack Klugman).

Współautorem scenariusza, a także jednym z producentów nowej, serialowej wersji "The Odd Couple" jest Matthew Perry, która zagra również jedną z dwóch głównym ról. Partnerować mu będzie Thomas Lennon. W obsadzie znalazła się już również Sarah Baker, która wcieli się w Sam, asystentkę Oscara Madisona (Perry). Bohaterka spędza większość czasu w pracy na telefonie, przepraszając wszystkich, którzy mogli poczuć się ostatnio urażeni przez jej szefa. Oprócz tego w sitcomie pojawi się Wendell Pierce, który sportretuje Teddy'ego, neurotycznego gliniarza i przyjaciela jednego z głównych bohaterów.

Teraz dołączyła do nich Lindsay Sloane zagra Lindsay, delikatną i zranioną rozwódkę oraz siostrę Katie (Georgia King).

Sloane spotkała się już z Perrym na planie sitcomu "Mr. Sunshine". Ostatnio zagrała w komedii "Horrible Bosses 2".

d2b4jft

Podziel się opinią

Share
d2b4jft
d2b4jft