Trwa ładowanie...
dbb8sfj

Luis i Obcy

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
2
dbb8sfj
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: KinoSwiatPL

"Luis i Obcy" to pełna humoru i uniwersalnych mądrości opowieść o wyobcowanym nastolatku, który zawiera przyjaźń z istotami nie z tej ziemi.

Luis i Obcy – zarys fabuły

Animacja "Luis i Obcy" to zabawny film familijny z 2018 roku. Jego głównym bohaterem jest nastolatek Luis, który wśród ludzi czuje się samotny. Nie ma przyjaciół, a jego tata, z zawodu ufolog, spędza noce i dnie, patrząc w teleskop i wyszukując na niebie śladów obcych cywilizacji. Chłopiec ma też kłopoty w szkole, dyrektor chce go bowiem wysłać do placówki z internatem za miastem.

Pewnego dnia jednak życie Luisa zmienia się diametralnie. Na podwórku jego domu rozbija się bowiem statek kosmiczny z obcymi na pokładzie. Nie są to jednak niebezpieczne stwory, o jakich opowiadał mu ojciec, ale trzech uroczy i zabawnych ufoludków, których nie da się nie polubić. Bob, Bing i Blu to tercet komiczny i pełny świeżych, ale szalonych pomysłów.

Luis ukrywa przyjaciół przed ludźmi i pomaga im odbudować statek kosmiczny, żeby mogli bezpiecznie wrócić do domu. Sam nawet daje się namówić na kosmiczną przygodę.

"Luis i Obcy" to propozycja kina familijnego z ciętym, inteligentnym humorem. Historia w nim przedstawiona pełna przygód, ale wyraża też ważne przesłanie – właśnie to powinno przyciągnąć do kin zarówno dzieci, jak i ich rodziców.

Zobacz inne najlepsze filmy familijne 2018 roku.

Luis i Obcy
Tytuł oryginalny

Luis und die Aliens

Gatunek

film familijny, film animowany

Kraj produkcji

Niemcy, Dania, Luksemburg

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

06.04.2018

Data polskiej premiery

06.04.2018

Czas trwania

80 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

2

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dbb8sfj
dbb8sfj
dbb8sfj