Lustra - Najnowsze informacje

Trwa ładowanie...
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zdjęcie
Podziel się

"Lustra" to kolejny horror twórcy nowej wersji filmu "Wzgórza mają oczy". Mrożące krew w żyłach "Lustra", to historia byłego policjanta, który musi chronić swoją rodzinę przed złem czającym się w lustrach.

Ben Carson (Kiefer Sutherland) przeżywa trudne chwile. Minął rok odkąd zawieszono go w pracy w nowojorskiej policji. Omyłkowo postrzelił tajnego agenta, przez co nie tylko stracił posadę, ale i popadł w alkoholizm. Przestało mu się układać z żoną i chwilowo pomieszkuje u siostry w Queens.

Odzyskanie rodziny jest dla niego najważniejsze, dlatego zatrudnia się jako ochroniarz w centrum handlowym Mayflower. Niedawno wybuchł w nim pożar i luksusowa galeria bardziej przypomina statek widmo, niż ekskluzywne sklepy.

Patrolując tajemnicze zgliszcza, Carson zauważa w wiszących na ścianach lustrach coś niezwykłego. Pojawiają się w nich obrazy mrożące krew w żyłach...Przedstawiają przerażające wydarzenia z przeszłości Lustra wpływają też na rzeczywistość. Carson obserwuje jak jego odbicie jest torturowane, po czym zmaga się z psychicznymi skutkami takich męczarni. Wkrótce w kręgu zagrożonych złowrogim wpływem luster znajduje się coraz większy krąg osób.

Tytuł oryginalny

Mirrors

Gatunek

horror

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2008

Data światowej premiery

28.11.2008

Czas trwania

110 min.

Obsada

Mary Beth Peil (Anna Esseker)

Tim Ahern (Dr. Morris)

Gregory Levasseur (Ben Carson)

Erica Gluck (Daisy Carson)

Cameron Boyce (Michael Carson)

Paula Patton (Amy Carson)

Alexandre Aja (Ben Carson)

Josh Cole (Gary Lewis)

Kiefer Sutherland (Ben Carson)

John Shrapnel (Lorenzo Sapelli)

Jason Flemyng (Larry Byrne)

Ezra Buzzington (Terrence Berry)

Julian Glover (Robert Esseker)

Amy Smart (Angela Carson)

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne