Trwa ładowanie...

"Mad Max 5": Rozpoczną się prace nad kolejną kontynuacją? Ujawniono pierwsze informacje

"Mad Max 5" powstanie znacznie wcześniej niż zakładano. Z najnowszych doniesień wynika, że ruszyły już pierwsze prace nad filmem.

Share
"Mad Max 5": Rozpoczną się prace nad kolejną kontynuacją? Ujawniono pierwsze informacje
Źródło: Materiały prasowe
dprln1s

Z najnowszych doniesień portalu Geeks WorldWide wynika, że "Mad Max 5" powstanie szybciej niż wstępnie planowano. Redaktorzy serwisu twierdzą, że prace nad kolejną częścią rozpoczną się jesienią 2020 r. w Australii. Twórcy otrzymali ponoć zgodę od Warner Bros., a George Miller miałby być gotów na powrót do franczyzy.

Trudno stwierdzić na ten moment, w jakim stopniu podane informacje są prawdziwe. Aktualnie Miller przygotowuje się do prac nad produkcją "Three Thousand Years of Longing", w której wystąpią się Idris Elba i Tilda Swinton. W zeszłym roku reżyser twierdtu wstaw treśćził jednak, że ma już gotowe dwie historie, które mogłyby posłużyć za scenariusz ewentualnej kontynuacji.

"Mad Max": Postapokaliptyczny świat

"Mad Max" to australijska produkcja z 1979 r. w reżyserii George’a Millera. Akcja filmu rozgrywa się w dystopijnym świecie w nieokreślonej przyszłości. Główny bohater, Max Rockatansky, pełni funkcję policjanta w Mieście Słońca. Funkcjonariusz zostaje uwikłany w konflikt z gangiem motocyklistów. Gdy ginie jeden z ich członków, jego koledzy postanawiają pomścić przyjaciela.

"Mad Max" zapoczątkował serię kolejnych filmów o przygodach tytułowego bohatera: "Mad Max II" (1981), "Mad Max pod Kopułą Gromu" (1985) i reboot serii "Mad Max: Na drodze gniewu" (2015).

dprln1s

Podziel się opinią

Share
dprln1s
dprln1s