Trwa ładowanie...
d43lo3z

Maria Magdalena

Najnowsze informacje
5.0
(1 głos)
Oceń:
"Maria Magdalena" to film religijny z 2018 roku. Obrazuje historię jednej z najbardziej tajemniczych postaci Nowego Testamentu.
d43lo3z
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki

Maria Magdalena – zarys fabuły

Każdy widz zaznajomiony z Nowym Testamentem doskonale znać będzie historię Marii Magdaleny. Tym razem jednak kamera skupi się na bohaterce i to jej oczami zostanie pokazana ta opowieść.

Maria Magdalena to nowotestamentowa grzesznica wyrzucona z kręgu swojej wspólnoty, wyklęta i uznana za opętaną. Pewnego dnia spotyka Jezusa z Nazaretu i jego kompanów. Mimo panujących konwenansów i sprzeciwu apostołów dołącza do nich, od tej pory zostając wierną towarzyszką Jezusa, aż do jego męczeńskiej śmierci. Mistrz z Nazaretu jest tym, który jej nie ocenia, ale pomaga odnaleźć ścieżkę w życiu oraz silną i głęboką wiarę. To Maria Magdalena będzie pierwszą osobą, której Jezus ukaże się po zmartwychwstaniu i poleci głoszenie Dobrej Nowiny.

Maria Magdalena – twórcy

Obsada filmu "Maria Magdalena" obfituje w wielkie gwiazdy światowego kina. W rolach głównych zobaczyć będzie można Rooney Marę i Joaquina Pheonixa. Reżyserem "Marii Magdaleny" jest Garth Davis, który wcześniej stanął za kamerą nagrodzonego wieloma nagrodami branżowymi filmy "Lion. Droga do domu".

Maria Magdalena – ciekawostki

Sceny filmu "Maria Magdalena" kręcone były we Włoszech. Twórcy zawitali w regionie Apulia, na Sycylii, a także w miastach Matera i Neapol. Zdjęcia powstały między 3 października a 2 grudnia 2016 roku.

Zobacz inne najlepsze filmy religijne 2018 roku.

Maria Magdalena
Tytuł oryginalny

Mary Magdalene

Gatunek

flm religijny, dramat

Kraj produkcji

Wielka Brytania

Rok produkcji

2018

Data światowej premiery

28.02.2018

Data polskiej premiery

06.04.2018

Czas trwania

120 min.

Reżyser
Scenarzysta
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d43lo3z
d43lo3z
d43lo3z