Trwa ładowanie...
Megafon.pl

Marilyn Manson broni przyjaciela Johnny'ego Deppa

Marilyn Manson uważa, że Johnny Depp został niesłusznie ukrzyżowany przez media.

Share
Marilyn Manson broni przyjaciela Johnny'ego Deppa
Źródło: Getty Images
d21xyl8

Rockman odnosi się do głośnego rozwodu gwiazdora kina z Amber Heard i jej zarzutów o przemoc.

Jego zdaniem publiczne oskarżenia wobec aktora są niesprawiedliwe. *- Lily-Rose (córka Deppa) jest moją córką chrzestną, byłem przy narodzinach jego syna, więc znamy się dobrze i od dawna *- mówi wokalista. *- Johnny jest jedną z najmilszych osób, jakie znam. Aż do przesady. To wzruszające, jak dobry jest dla przyjaciół i osób ze swego otoczenia. Został ukrzyżowany i to zupełnie niesprawiedliwie. Myślę, że to wszystko było jedną wielką bzdurą. To wspaniały człowiek. *

Przypomnijmy, że aktor zgodził się zapłacić Amber Heard 7 milionów dolarów, a aktorka wycofała swoje oskarżenia o stosowanie względem niej przemocy. Tym samym anulowany został zakaz zbliżania się gwiazdora serii "Piraci z Karaibów" do blond-piękności.

d21xyl8

Małżeństwo Johnny'ego Deppa i Amber Heard trwało zaledwie 15 miesięcy, chociaż para była ze sobą znacznie dłużej. Poznali się w roku 2009 na planie filmu "Dziennik zakrapiany rumem". Romans przyczynił się do rozstania Deppa i Vanessy Paradis, z którą gwiazdor doczekał się dzieci.

Johnny Depp od nastoletniego idola stał się jednym z największych gwiazdorów Hollywood. W 2012 roku trafił do Księgi Rekordów Guinness jako najlepiej opłacany aktor z dochodem rzędu 75 milionów dolarów. 53-latek ostatnio zagrał w obrazach "Alicja po drugiej stronie lustra" i "Piraci z Karaibów 5". Jest też członkiem rockowej grupy Hollywood Vampires, którą współtworzą Alice Cooper i Joe Perry.

Marilyn Manson stoi na czele nazwanej swym mieniem kapeli, z którą działa od 1989 roku. Największe sukcesy grupa święciła w drugiej połowie lat 90., gdy ukazywały się płyty "Antichrist Superstar" (1996) i "Mechanical Animals" (1998). Nakład albumów formacji łączącej rock, metal i industrialną elektronikę przekroczył 50 milionów na całym świecie. W styczniu 2015 roku ukazał się dziewiąty album Marilyn Manson "The Pale Emperor". 14 lutego 2017 roku zespół wyda nowy longplay "Say10".

d21xyl8

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d21xyl8
d21xyl8