Trwa ładowanie...
d3m1kd6
Aktualności

Matka smoków matką Connora

Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Matka smoków matką Connora
d3m1kd6

Znana z roli Daenerys Targaryen w serialu "Gra o tron" Emilia Clarke wcieli się w matkę Johna Connora w filmie "Terminator: Genesis".

W rywalizacji o rolę Sary Connor młoda aktorka (ur. 1987) pokonała Brie Larson, a także Margot Robbie. Na planie spotka m.in. Arnolda Schwarzeneggera oraz - być może - Jasona Clarke'a ("Wielki Gatsby", "Wróg numer jeden"), który jest mocnym kandydatem do postaci Johna Connora.

Do tej pory matkę buntownika walczącego z inteligentnymi maszynami grały Linda Hamilton ("Terminator", "Terminator 2: Dzień sądu") oraz Lena Headey ("Terminator: Kroniki Sary Connor").

d3m1kd6

Producenci "Terminator: Genesis" poszukują również pozostałych członków obsady. Na zdjęcia próbne do produkcji - z myślą o postaci ojca Connora, Kyle'a Reese'a (grali go już Michael Biehn, Jonathan Jackson i Anton Yelchin), zaproszono Garreta Hedlunda i Nicholasa Houlta.

Kolejny film o Terminatorze wyreżyseruje Alan Taylor. Scenariusz napisali Laeta Kalogridis i Patrick Lussier. Na ekran ma powrócić Arnold Schwarzenegger. Dzieło to powinno otworzyć trylogię. Premiera zapowiedziana została na lipiec 2015 roku.

Przypomnijmy, że jednocześnie realizowany jest serial o Terminatorze. Jego wątki będą przeplatać się z fabułą produkcji kinowej.

d3m1kd6

Podziel się opinią

Share

d3m1kd6

d3m1kd6