Trwa ładowanie...
d2u8r79

McBride: Potrójne morderstwo

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
„McBride: Potrójne morderstwo” to dramat w reżyserii Kevina Connora. Film jest kolejną częścią przygód prawnika Mike'a McBride'a, który zajmuje się beznadziejnymi przypadkami ludzi oskarżonych o morderstwo.
d2u8r79
WP Film
Źródło: WP Film

McBride: Potrójne morderstwo – opis fabuły

„McBride: Potrójne morderstwo” dotyczy losów młodego mężczyzny, który zostaje oskarżony o morderstwo. Prawnik Mike McBride (w tej roli John Larroquette) postanawia bronić mężczyzny, który prawdopodobnie okradł i zamordował kobietę, która go podwiozła. W czasie śledztwa policji wychodzi na jaw, że ofiara miała wiele tożsamości i kilku mężczyzn jednocześnie.

McBride: Potrójne morderstwo – opis serii

"McBride: Potrójne morderstwo" jest produkcją telewizyjną, która wchodzi w skład filmów opowiadających o losach prawnika McBride'a. Mike McBride ma złote serce. Zazwyczaj bierze beznadziejne sprawy, za które nie otrzymuje wynagrodzenia. Po 12 latach spędzonych w LAPD, chce zostać prawnikiem z prawdziwego zdarzenia. Z pomocą Philla Newberry'ego (w tej roli Matt Lutz) i detektyw Roberty Hansen (w tej roli Marta DuBois) rozwiązuje zagadki w tradycyjny sposób. Seria liczy 10 części, a każdy film trwa około 120 minut. Poza „McBride: Potrójne morderstwo”, który jest pierwszym filmem, do serii należą:

 • „McBride: Przerwana terapia” (2005);
 • „McBride: Czas umrzeć, madame” (2005);
 • „McBride: Anybody here murder Marty?” (2005);
 • „McBride: Fallen idol” (2006);
 • „McBride: Semper Fi” (2007);
 • „McBride: Dogged” (2007);
 • „McBride: Requiem” (2008)

Każdy film trwa około 120 minut i jest zamkniętą historią, dlatego filmy można oglądać oddzielnie.

McBride: Potrójne morderstwo – postaci w filmie:

 • Mike McBride – prawnik z Los Angeles znany ze swojego ciężkiego charakteru i zaangażowania w sprawy klientów. Mike McBride ma dziwne i niekonwencjonalne metody, które nie przyciągają do niego wielu osób. W filmach rzadko pojawia się imię prawnika. Najczęściej wszyscy wołają do niego „Mac”;
 • Phil Newberry – były ławnik publiczny, który decyduje się pracować u McBride'a za darmo, ponieważ posiada fundusz powierniczy o wysokiej wartości. Phil jest przeciwieństwem prawnika i jego tradycyjnych metod działania. Zawsze ma przy sobie gadżety, które ułatwiają prowadzenie śledztwa;
 • Roberta Hansen – jest detektywem w wydziale zabójstw. Z prawnikiem łączy ją romantyczna przeszłość, jednak ze względu na wspólne dobro, kochankowie decydują się rozstać. Razem prowadzą beznadziejne przypadki spraw odrzuconych przez innych detektywów śledczych.

McBride: Potrójne morderstwo – ciekawostki:

 • McBride rozmawia z dwoma funkcjonariuszami FBI, którzy zajmują się fałszowaniem pieniędzy. Fałszerstwami zajmuje się Secret Service;
 • McBride ma psa Jessiego, który znajduje się w kilku miejscach jednocześnie np. kiedy McBride idzie do doliny Simi jest przy nim pies, jednak kiedy prawnik wraca do swojego biura w Los Angeles, pies już tam na niego czeka.
McBride: Potrójne morderstwo
Tytuł oryginalny

McBride: The Chameleon Murder

Gatunek

dramat

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2005

Czas trwania

120 min.

Reżyser
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2u8r79
d2u8r79
d2u8r79