Trwa ładowanie...
d3602r3

''Mission: Impossible - Rogue Nation'': Tom Cruise w kolejnej (nie)możliwej misji [ZWIASTUN]

W nowej odsłonie serii "Mission: Impossible" agent Ethan Hunt (Tom Cruise) razem ze swoją ekipą walczy z kryminalnym syndykatem. Jeżeli wierzyć słowom Cruise'a, "Rogue Nation" to najniebezpieczniejsza rzecz, w której grał. Aktor od lat stara się samodzielnie wykonywać numery kaskaderskie.
Share
''Mission: Impossible - Rogue Nation'': Tom Cruise w kolejnej (nie)możliwej misji [ZWIASTUN]
d3602r3

W sieci pojawił się ostateczny zwiastun filmu "Mission: Impossible" - "Rogue Nation".

Tym razem podziękował dublerom za współpracę przy scenie biegania po skrzydle samolotu i nie zgodził się na wsparcie w postaci animacji komputerowej. Sam stanął oko w oko z Airbusem A400M - przyczepił się do jego skrzydła w trakcie startu. Ostateczny trailer rozpoczyna się od sceny, w której Hunt próbuje dostać się do startującego samolotu. Wideo można obejrzeć poniżej:

Przypomnijmy, że w tej odsłonie serii obok Cruise'a powrócą Simon Pegg, Ving Rhames i Jeremy Renner. W czarny charakter wcieli się Sean Harris. Ponadto w obsadzie znaleźli się Simon McBurney, Rebecca Ferguson i Alec Baldwin.

d3602r3

Za reżyserię odpowiada Christopher McQuarrie, a za scenariusz Will Staples i Drew Pearce. Polska premiera zapowiedziana została na 7 sierpnia.

d3602r3

Podziel się opinią

Share
d3602r3
d3602r3