Trwa ładowanie...
d3gs9k3

Monster High: Boo York, Boo York

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
"Monster High: Boo York, Boo York" to film z serii Monster High, który przedstawia perypetie kilku straszyciółek. Tym razem udadzą się one do wielkiego Boo Yorku.
d3gs9k3
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Monster High

Monster High: Boo York, Boo York – zarys fabuły

Tematem przewodnim w filmie "Monster High: Boo York, Boo York" jest wielka gala organizowana z okazji powrotu komety o magicznej mocy. Zaproszenie na wydarzenie otrzymuje Cleo de Nile, jednak chętnie zabiera ze sobą swoje straszyciółki. Uczennice Straszyceum z entuzjazmem pakują się i udają w niesamowitą podróż do Boo Yorku.

Tam wpadają w szał zakupów i zwiedzania, ale muszą zachować czujność. Jak się okazuje, siostra Cleo, Nefera, chce wykorzystać moc komety do niecnych celów. Straszyciółki będą musiały dowiedzieć się, jakie magiczne moce drzemią w tym kosmicznym zjawisku i jak można się im przeciwstawić.

Monster High: Boo York, Boo York – ciekawostki

  • "Monster High: Boo York, Boo York" to pierwszy pełnometrażowym musical z serii opowieści o uczennicach z Monster High.
  • Najdłuższą piosenką w "Monster High: Boo York, Boo York" jest "Ukraść show", którą wykonują Catty Noir, Toralei Stripe i Luna Mothews.
  • Tytuł filmu odnosi się do popularnej piosenki w wykonaniu Franka Sinatry "New York, New York". W filmie zauważyć można kilka innych nawiązań do realnego świata, w tym markę 'Bucci' wzorowaną na 'Gucci' czy Bloodway tj. Broadway.

Zobacz także inne najlepsze filmy Monster High.

Monster High: Boo York, Boo York
Tytuł oryginalny

Monster High: Boo York, Boo York

Gatunek

animowany

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2015

Data światowej premiery

29.09.2015

Czas trwania

72 min.

Reżyser
Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d3gs9k3
d3gs9k3
d3gs9k3