Trwa ładowanie...
dlq655e

Monster High: Boo York, Boo York

Najnowsze informacje
Oceń jako pierwszy:
"Monster High: Boo York, Boo York" to film z serii Monster High, który przedstawia perypetie kilku straszyciółek. Tym razem udadzą się one do wielkiego Boo Yorku.
dlq655e
Share
Youtube.com - stopklatki
Źródło: Youtube.com - stopklatki, fot: Monster High

Monster High: Boo York, Boo York – zarys fabuły

Tematem przewodnim w filmie "Monster High: Boo York, Boo York" jest wielka gala organizowana z okazji powrotu komety o magicznej mocy. Zaproszenie na wydarzenie otrzymuje Cleo de Nile, jednak chętnie zabiera ze sobą swoje straszyciółki. Uczennice Straszyceum z entuzjazmem pakują się i udają w niesamowitą podróż do Boo Yorku.

Tam wpadają w szał zakupów i zwiedzania, ale muszą zachować czujność. Jak się okazuje, siostra Cleo, Nefera, chce wykorzystać moc komety do niecnych celów. Straszyciółki będą musiały dowiedzieć się, jakie magiczne moce drzemią w tym kosmicznym zjawisku i jak można się im przeciwstawić.

Monster High: Boo York, Boo York – ciekawostki

  • "Monster High: Boo York, Boo York" to pierwszy pełnometrażowym musical z serii opowieści o uczennicach z Monster High.
  • Najdłuższą piosenką w "Monster High: Boo York, Boo York" jest "Ukraść show", którą wykonują Catty Noir, Toralei Stripe i Luna Mothews.
  • Tytuł filmu odnosi się do popularnej piosenki w wykonaniu Franka Sinatry "New York, New York". W filmie zauważyć można kilka innych nawiązań do realnego świata, w tym markę 'Bucci' wzorowaną na 'Gucci' czy Bloodway tj. Broadway.

Zobacz także inne najlepsze filmy Monster High.

Monster High: Boo York, Boo York
Tytuł oryginalny

Monster High: Boo York, Boo York

Gatunek

animowany

Kraj produkcji

Stany Zjednoczone

Rok produkcji

2015

Data światowej premiery

29.09.2015

Czas trwania

72 min.

Reżyser
Obsada
dlq655e

Podziel się opinią

Share

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
dlq655e
dlq655e
dlq655e