"Munio: Strażnik Księżyca", czyli przeżyj najfajniejszą przygodę pod Słońcem… i Księżycem! Twórcy "Małego Księcia" ponownie zachwycają dzieci i rodziców

Twórcy hitów "Mały książę" i "Kung Fu Panda" przedstawiają magiczną historię małego bohatera, który udowodni całemu światu, że jeśli masz wielkie serce i wiernych przyjaciół, nie ma dla ciebie rzeczy niemożliwych! "Munio: Strażnik Księżyca" w kinach od 10 marca!
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
"Munio: Strażnik Księżyca"
"Munio: Strażnik Księżyca" (Materiały prasowe)

W pewnej magicznej krainie, wesoły psotnik, Munio, niespodziewanie i ku zaskoczeniu wszystkich zostaje wybrany do arcyważnego zadania – wraz z bohaterskim Stalonem mają strzec Księżyca i Słońca. Dla beztroskiego i kochającego zabawę Munia to nie lada wyzwanie! Niestety, dość szybko z serii niefortunnych zdarzeń i nadarzającej się okazji korzysta zły mag, który wykrada Księżyc i Słońce. Munio musi wyruszyć w pełną przygód i niebezpieczeństw podróż, żeby naprawić swój błąd. Czas przywrócić porządek na niebie!

Za animację odpowiadają producenci "Małego księcia". Film jest oryginalnym pomysłem Benoît Philippona, który napisał scenariusz oraz wspólnie z doświadczonym rysownikiem Alexandrem Heboyanem, mającym na koncie pracę przy hitach "Kung Fu Panda" oraz "Potwory i spółka", zajął się reżyserią. Film zdążył już podbić serca publiczności w Europie, a w tym roku trafi także do amerykańskich kin.

Materiały prasowe
Podziel się

W obsadzie polskiego dubbingu znaleźli się znani i lubiani: Mikołaj Roznerski ("7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", "Kochaj", "Porady na zdrady"), który wcieli się w bohaterskiego i pewnego siebie Stalona oraz Olga Kalicka (serial Rodzinka.pl, "Balerina"), która zagra mądrą i odważną Glim. W roli Munia, tytułowego Strażnika Księżyca, usłyszymy debiutującego na dużym ekranie Jędrzeja Hycnara, młodszego brata aktora i reżysera, Marcina Hycnara. Młodym aktorom towarzyszą rodzime gwiazdy dubbingu: Przemysław Bluszcz, Artur Dziurman, Jacek Kopczyński, Rafał Zawierucha, Jacek Kawalec oraz Andrzej Blumenfeld.

"Munio: Strażnik Księżyca" w kinach od 10 marca!

Materiały prasowe
Podziel się
Materiały prasowe
Podziel się
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.