Trwa ładowanie...
d2kk5nw

NASCAR 3D

Najnowsze informacje
3.8
(150 głosów)
Oceń:
d2kk5nw

„NASCAR 3D” przenosi widzów w świat zawodników formuły NASCAR, ich zespołów technicznych i fanów, których całkowite oddanie jest siłą napędową tego zjawiska. W filmie poznajemy historię legendarnego sportu widzianą oczami najznakomitszych kierowców i stajemy się świadkami niesamowitego spektaklu, jakim są dziś wyścigi NASCAR. Unikatowy materiał zdjęciowy pozwala zajrzeć za kulisy tego przedsięwzięcia i poznać motywację kierowców startujących w zawodach.

Widzowie mogą doświadczyć zapierających dech w piersiach wrażeń, których dostarcza jazda z prędkością 250 kilometrów na godzinę. Film jest wykonany w trójwymiarowej technologii IMAX i wyświetlany na gigantycznych ekranach z cyfrowym dźwiękiem o mocy 12 tysięcy watów, który oddaje warkot silników i ryk tłumów. To podróż w głąb historii jednego z najpopularniejszych sportów Ameryki.

Przez 38 tygodni w roku 43 najlepszych zawodników z całego kraju startuje na amerykańskich torach w serii wyczerpujących wyścigów NASCAR w zawodach o puchar Winston Cup. W wozach zaopatrzonych w specjalnie zaprojektowane silniki, kierowcy wspierani przez doświadczone zespoły mechaników, próbują wygrać kolejne wyścigi i zdobyć liczbę punktów, która przyniesie prestiżowy tytuł Mistrza Serii.

NASCAR 3D
Tytuł oryginalny

NASCAR 3D: The IMAX Experience

Gatunek

dokumentalny

Kraj produkcji

USA

Rok produkcji

2004

Data światowej premiery

10.09.2004

Czas trwania

40 min.

Obsada

Podziel się opinią

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2kk5nw
d2kk5nw
d2kk5nw