Trwa ładowanie...

Nicolas Cage jest w żałobie. "Odeszła do krainy pokoju"

Joy Vogelsang była matką Nicolasa Cage'a i jego dwóch braci. O śmierci 85-latki poinformował jej środkowy syn, Christopher. Okazuje się, że Vogelsang zmarła prawie miesiąc temu. Nicolas Cage nie skomentował tego publicznie, ale w jednym z wywiadów mówił, że matka była "siłą napędową jego kreatywności".

Share
Nicolas Cage jest najmłodszym synem w rodzinie
Nicolas Cage jest najmłodszym synem w rodzinieŹródło: Getty Images
d2d5hjm

Christopher Coppola, 59-letni reżyser i starszy brat Nicolasa Cage'a, poinformował o śmierci matki na Facebooku. Joy Vogelsang zmarła 26 maja dokładnie o 22:33. Christopher wyznał, że czuwał przy niej całymi dniami, ale w tym najważniejszym momencie niestety nie było go przy matce. "Nie mogłem trzymać jej za rękę, by obdarzyć ją moją miłością i uczuciem przed jej podróżą do krainy pokoju" – wyznał syn kobiety.

Joy Vogelsang była pierwszą żoną Augusta Coppoli. Ich małżeństwo trwało od 1960 do 1976 r. Para doczekała się trzech synów: Christophera, Marca i Nicolasa Kima Coppolę, który w show-biznesie funkcjonuje jako Nicolas Cage.

Po rozwodzie ojciec Cage'a żenił się jeszcze dwa razy. Zmarł w 2009 r. na zawał serca w wieku 75 lat.

Gwiazdy, które przyznały się do depresji

Nicolas Cage w jednym z wywiadów opowiadał o matce i jej poważnych problemach ze zdrowiem psychicznym. Pamięta, że przez większość jego dzieciństwa była leczona w zakładach psychiatrycznych. Była poddawana elektrowstrząsom.

d2d5hjm

- Najdziwniejsze w tym jest to, że nawet kiedy robiło się naprawdę dziwaczne, potrafiłem się oderwać i spojrzeć na to z naukową ciekawością – mówił Cage o życiu z chorą psychicznie matką. - Jednak jestem pewien, że miało to na mnie jakiś wpływ. Uważam ją za siłę napędową mojej kreatywności.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
d2d5hjm

Podziel się opinią

Share
d2d5hjm
d2d5hjm