Trwa ładowanie...

Nie uwierzycie, jak teraz wygląda. Zdobył sławę dzięki sprośnym komediom

Chris Klein to aktor, który na zawsze będzie utożsamiany z jedną rolą – Chrisa "Oz" Ostreichera z serii filmów "American Pie". Jak wygląda teraz?
Share
Chris Klein zdobył popularność za sprawą swojej roli w "American Pie"
Chris Klein zdobył popularność za sprawą swojej roli w "American Pie"Źródło: fot. mat. pras.
dssfo0s

"American Pie" z 1999 roku to jedna z tych komedii, które na zawsze pozostają w pamięci po seansie. Pełna sprośnego humoru stała się wielkim hitem, doczekała się wielu sequeli i przy okazji zainspirowała masę podobnych filmów – jej wpływ da się zauważyć chociażby w najnowszym polskim filmie Netfliksa pt.: "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją". Jedną z najbarwniejszych postaci "American Pie" jest bez wątpienia Chris "Oz" Ostreicher, w którego wcielił się aktor Chris Klein.

Klein wystąpił jeszcze w dwóch częściach serii, ale dawno temu zerwał z wizerunkiem napalonego i lubiącego kawały młodzieńca. Ba, role się całkowicie odwróciły, bo 41-letni aktor dziś grywa ojców nastolatków. Aktor był ostatnio gościem australijskiego programu śniadaniowego "Today Extra". Przyznał podczas rozmowy, że był lekko zszokowany, gdy zatrudniono go właśnie do roli ojca w serialu Netfliksa "Słodkie magnolie". "To się wydarzyło tak szybko!" – powiedział.

Jak zmieniali się bohaterowi "Gry o tron" HBO

Klein za czasów "American Pie" był obiektem kobiecych westchnień, ale te czasy dawno temu minęły i teraz może wyrabiać sobie markę jako dojrzalszy aktor. Żartował w programie, że to dzięki zakolom udało mu się zagrać ostatnimi czasy kilku złoczyńców, np. Cicadę w serialu "The Flash".

dssfo0s

Są aktorzy, którzy zbytnio się nie zmieniają przez lata – Jared Leto i Tom Cruise stanowią dobry przykład. Ale wystarczy jedno spojrzenie na jakieś nowe zdjęcie Kleina, by zauważyć, że on nie należy do tej grupy mężczyzn. Choć może nie doszło do drastycznej zmiany, ale nie da się też ukryć, że nie jest łatwo go rozpoznać po latach.

Chris Klein zmienił się wyraźnie do czasu swojej młodości fot. Getty
Chris Klein zmienił się wyraźnie do czasu swojej młodości Źródło: fot. Getty

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dssfo0s

Podziel się opinią

Share
dssfo0s
dssfo0s